Вечірні літературні зустрічі: Олексій Толкачов

667

Сьогодні, 27 квітня, о 21:00 у прямому ефірі на власній сторінці у «Фейсбук» у рамках «Вечірніх літературних зустрічей» від «Кабінету молодого автора НСПУ» виступить футуролог, громадський діяч, правник, голова Благодійного фонду «Омріяна Україна», автор книг «Омріяна Україна. Ключ до майбутнього» та «Тотальний вірус» – Олексій Толкачов.

Під час прямого ефіру Олексій Толкачов представить першу художню книгу про пандемію коронавірусу – «Тотальний вірус».

Хоча автор і заявляє, що всі події розгортаються в альтернативній реальності, в сюжеті вгадуються реальні події, що відбулися в Китаї, США, Росії та Україні.

«Вражало те, що деякі події відбувалися відразу після того, як я писав про щось подібне в книзі. Так, власне, сталося з пожежами в комунікаційних колодязях на Хрещатику в Києві. Коли я описав це явище як технологію соціальної дестабілізації, через два дні сталася відома пожежа. Так що, хоч книга й художня, але багато подій не доводилося вигадувати. Досить було просто провести зв’язок між ними», – говорить автор книги Олексій Толкачов.

В анотації до книги «Тотальній вірус» автор зазначає, що не «пандемія коронавірусу ставить світ на коліна. Вірус інформаційний, кібернетичний і соціальний виявляється ще більш небезпечним, занурюючи світ у хаос».

У художній формі Олексій Толкачов демонструє «брудні» технології, які часто застосовуються в управлінні суспільством. Автор з ними знайомий не з чуток, оскільки був організатором «Помаранчевої революції» 2004 року в Україні і натхненником революційних процесів в Киргизстані та Узбекистані в 2005 році.

У книзі Олексій Толкачов показує інструменти кібернетичних і хакерських війн, які останнім часом активно застосовувалися Росією як проти України, так і проти країн Заходу. Розкриваються інструменти «інформаційної війни», спрямованої на поширення фейків, сенсацій, жахливої неправдивої інформації, яка призводить до масової паніки. У той же час автор вводить поняття «соціального хакерства» – спрямованої точкової дії, яка ламає усталений соціальний процес і занурює суспільство в хаос. На тлі цього зріє змова силовиків проти російського президента…

Долучайтеся до прямого ефіру, під час якого виступить Олексій Толкачов, зайшовши на його сторінку у «Фейсбук»: https://www.facebook.com/oleksiy.tolkachov.

 

Юлія Бережко-Камінська,  секретар НСПУ по роботі з молодими авторами

Прокоментуєте?

Передплатіть УЛГ у форматі PDF!

Передплатіть УЛГ у форматі PDF!