Вечірні літературні зустрічі: Оксана Щирба

317

Сьогодні, 21 квітня, о 21:00 у прямому ефірі на власній сторінці у «Фейсбук» у рамках «Вечірніх літературних зустрічей» від «Кабінету молодого автора НСПУ» виступить письменниця, теле- і радіоведуча, журналістка, громадська діячка Оксана Щирба.

Оксана Щирба народилася в 1989 році у місті Кременець (Тернопільська область)

У вересні 2017 р. вийшла збірка оповідань, новел та повістей «Стежка в долонях». Перший наклад книги миттєво розійшовся, і наступного року вийшов додатковий, оновлений наклад книжки. «Стежка в долонях» увійшла до списку українських бестселерів 2017 року. У квітні 2018 р. її авторка за цю книгу стала володаркою премії «Літературні відкриття року – 2017».

У грудні 2018 р. вийшов у світ гостросюжетний соціально-психологічний роман «Ілюзії великого міста», в якому письменниця відверто говорить про проблеми людей з інвалідністю і намагається привернути увагу влади та суспільства до питання подолання психологічних і фізичних бар’єрів у суспільстві. Авторка організовує інклюзивні вечори на підтримку людей з інвалідністю та регулярно бере участь у заходах, метою яких є побудова безбар’єрного середовища в Україні.

У 2019 р. Оксана стає співавтором книжки «Жіночі груди: пристрасть та біль» – благодійного проекту, який привертає увагу суспільства до проблеми онкології в Україні та закликає жінок вчасно проходити обстеження.

Долучайтеся до прямого ефіру, під час якого виступить Оксана Щирба, зайшовши на її сторінку у «Фейсбук»: https://www.facebook.com/schyrbaoksana/

 

Нагадуємо графік найближчих «Вечірніх літературних зустрічей»:

22 квітня (ср) – Анна Щербак (Харків – Київ) https://www.facebook.com/anna.shcherback

23 квітня (чт) – Інна Залізнюк (Буча, Київщина) https://www.facebook.com/inna.zalizniyk

24 квітня (пт) – Анна Переходько (США, Чикаго) https://www.facebook.com/anna.perekhodko.7

25 квітня (сб) – Ірина Баковецька (Рівне) https://www.facebook.com/profile.php?id=100008002593668

26 квітня (нд) – Любов і Микола Лисенки (Київ) https://www.facebook.com/profile.php?id=100022085139372

 

Юлія Бережко-Камінська,  секретар НСПУ по роботі з молодими авторами

 

 

Прокоментуєте?

Передплатіть УЛГ у форматі PDF!

Передплатіть УЛГ у форматі PDF!