Вечірні літературні зустрічі: Юлія Бережко-Камінська

12 квітня о 21:00 у прямому ефірі на власній сторінці у «Фейсбук» у рамках

«Вечірніх літературних зустрічей» від «Кабінету молодого автора НСПУ» виступить секретар Національної спілки письменників України по роботі з молодими авторами Юлія Бережко-Камінська.

Уже понад два тижні щовечора молоді письменники України виходять на прямий зв’язок і знайомлять глядачів із власною творчістю. Що за цей час тільки не звучало! І казки для дітей, і гуморески, й авторські пісні, есе, фрагменти оповідань, висока поезія.

Ці зустрічі організовані на час карантину і несуть у собі заряд позитиву, оптимізму і віри у краще. Адже це, на думку учасників проєкту, окрім іншого, мудре і позитивне Слово неабияк упливає на людський імунітет і вберігає від депресій, панічних атак і допомагає перебувати в тонусі. Заодно шанувальники сучасної літератури, не виходячи з дому, можуть відкрити для себе багато нових імен, які, можливо, в майбутньому залишаються яскравим явищем у прозі чи поезії України.

Наразі організатор «Вечірніх літературних зустрічей» сама стане однією з його авторів і представить власну творчість.

Реклама

Ви досі не підписані на телеграм-канал Літгазети? Натисніть, щоб підписатися! Посилання на канал

Юлія Бережко-Камінська народилася 29 травня 1982 р. на Херсонщині. Журналіст, редактор друкованих видань. Закінчила Київський національний університет ім. Т. Шевченка (Інститут журналістики).

Автор понад 500 журналістських і літературних публікацій у регіональній і всеукраїнській пресі.

Автор книжок: «Є задля чого нам жити», «Контрасти», «Між видихом і вдихом», «Так хочеться жити», «Сад (зриме і незриме)», «Пошепки і вголос», «Невідворотне» та співавтор близько 60 літературних збірок.

Книга «Пошепки і вголос» у 2017 р. номінована видавництвом «Український письменник» на здобуття Національної премії ім. Т.Г. Шевченка.

Понад 45 поезій покладено на музику у співавторстві з народними артистами України Ігорем Покладом та В’ячеславом Самофаловим, а також з Оленою Карпенко (Solomia), Андрієм Степановим, Володимиром Шиловим, Тетяною Доміловською, Олександром Редичем, Юрієм Блінніковим, Володимиром Каверіним, Наталею Дидикіною та ін.

Переможець Всеукраїнських та міжнародних літературних конкурсів і фестивалів. Лауреат всеукраїнських літературних премій ім. Г. Тютюнника, Олександра Олеся, Василя Скуратівського.

Член Національної спілки письменників України та Міжнародної організації «Жінки за мир в усьому світі».

Організатор численних мистецьких заходів – вечорів камерної та класичної музики, оперного співу, поезії, співорганізатор Всеукраїнського фестивалю поезії та авторської пісні «Ірпінський Парнас», член журі Всеукраїнського літературного конкурсу ім. Г. Тютюнника (2019 р.), ініціатор і керівник Міжнародного проєкту «Музично-поетичний салон «Камертон».

Долучайтеся до прямого ефіру, під час якого виступить Юлія Бережко-Камінська, зайшовши на її сторінку у «Фейсбук»: https://www.facebook.com/yulia.berezhkokaminska

 

Нагадуємо графік найближчих «Вечірніх літературних зустрічей»:

13 квітня (пн.), 20:00 – Наталія Писаренко (Київ) https://www.facebook.com/profile.php?id=100024588691148

14 квітня (вт), 21:00 – Денис Голубицький (Київ) https://www.facebook.com/denis.golubitsky.kiev

15 квітня (ср), 21:30 – Роман Коляда (Київ) https://www.facebook.com/rvkolyada

16 квітня (чт), 21:00 – Таміла Чупак (Кам’янка, Черкащина) https://www.facebook.com/profile.php?id=100003245342582

20 квітня (пн) – Оксана Стогній (Харків) https://www.facebook.com/oksana.rybas

21 квітня (вт) – Оксана Щирба (Київ) https://www.facebook.com/profile.php?id=100001261845559

22 квітня (ср) – Анна Щербак (Харків – Київ) https://www.facebook.com/anna.shcherback