Вечірні літературні зустрічі: Інна Залізнюк

453

23 квітня о 21:00 у прямому ефірі на власній сторінці у «Фейсбук» у рамках «Вечірніх літературних зустрічей» від «Кабінету молодого автора НСПУ» виступить громадська діячка, поетеса-есеїстка, майстриня, педагог, підприємець, мама чотирьох дітей Інна Залізнюк.

Інна Залізнюк ­називає себе дослідницею світу, спостерігачем, небайдужою людиною.

За свою активну діяльність 2019 була нагороджена національною премією «Super Woman – 2019».

У 2014 році вийшла у світ її перша збірка поезій «Полотно, що вишите думками», яка відобразила почуттєвий стан пережитого періоду та пошуки творчого ідеалу.

Того ж 2014 року Інна заснувала громадську організацію «Всеукраїнська академія автентики», місією якої є пропагування української культури та об’єднання майстрів.

За 5 років діяльності вдалося провести понад 30 загальноукраїнських заходів, залучити більше тисячі майстрів, колекціонерів, етнографів, більше 450 майстер-класів, зняти десятки відео про український традиційний одяг.

Інна Залізнюк – відома в Україні та за її межами майстриня традиційної вишивки. За 15 років творчості вона має доробок із 350 вишитих оригінальних сорочок, які ідентифікують Україну майже в усіх куточках світу.

Інна любить пізнавати світ і в цьому вчиться ще більше любити й цінувати життя і людей. Останні 10 років перебуває в пошуку свого «філософського каменя» – перетворення звичайних сердець в «золоті» серця методом самопізнання,саморозвитку, залучення до мистецтва слова, думки, праці.

У 2015 році Інна відчула критичну потребу захищати та оберігати природу, все живе. Саме тому виникла її нова справа – виробництво рослинної косметики «VESNA». Місія бренду: «Створюй натуральне для зцілення планети!»

Усе своє свідоме життя Інна прагне створити в світі атмосферу доброзичливого, щирого та безпечного середовища, щоби кожен міг відчувати себе комфортно та гідно.

 

Долучайтеся до прямого ефіру, під час якого виступить Інна Залізнюк, зайшовши на її сторінку у «Фейсбук»: https://www.facebook.com/inna.zalizniyk.

 Нагадуємо графік найближчих «Вечірніх літературних зустрічей»:

24 квітня (пт) – Анна Переходько (США, Чикаго) https://www.facebook.com/anna.perekhodko.7

25 квітня (сб) – Ірина Баковецька (Рівне) https://www.facebook.com/profile.php?id=100008002593668

26 квітня (нд) – Любов і Микола Лисенки (Київ) https://www.facebook.com/profile.php?id=100022085139372

 

Юлія Бережко-Камінська,  секретар НСПУ по роботі з молодими авторами

Прокоментуєте?

Передплатіть УЛГ у форматі PDF!

Передплатіть УЛГ у форматі PDF!