Вечірні літературні зустрічі: Денис Голубицький

Сьогодні, 14 квітня, о 21:00 у прямому ефірі на власній сторінці у «Фейсбук» у рамках «Вечірніх літературних зустрічей» від «Кабінету молодого автора НСПУ» виступить київський поет і бард Денис Голубицький.

 

Уже майже три тижні щовечора молоді письменники України виходять на прямий зв’язок і знайомлять глядачів із власною творчістю. Що за цей час тільки не звучало! І гуморески, й авторські пісні, есе, фрагменти оповідань, висока поезія, казки і просто – живе спілкування.

Ці зустрічі організовані на час карантину і несуть у собі заряд позитиву, оптимізму і віри у краще. Адже це, на думку учасників проєкту, окрім іншого, мудре і позитивне Слово неабияк упливає на людський імунітет і вберігає від депресій, панічних атак і допомагає перебувати в тонусі. Заодно шанувальники сучасної літератури, не виходячи з дому, можуть відкрити для себе багато нових імен, які, можливо, в майбутньому залишаються яскравим явищем у прозі чи поезії України.

Сьогоднішнім гостем «Вечірніх літературних зустрічей» буде Денис Голубицький.

Реклама

Ви досі не підписані на телеграм-канал Літгазети? Натисніть, щоб підписатися! Посилання на канал

Денис Голубицький народився в Києві і ніколи звідси не виїжджав. На сьогодні творчість його не здається київською, але якщо придивитися – силуети рідного міста, в яке з певного часу він вдивляється ретельно та поринає з насолодою, постають досить чітко. Немає особливого сенсу рахувати роки чи публікації (є певна кількість у паперових та в інет-виданнях), та й книжки і диски рахувати не так важливо, хоча нова книга виходить днями. Суть в іншому: якщо подивитися на факти біографії, нічого не помітиш особливого – народився, пішов до звичайної школи, згодом – майже не усвідомлено – до КПІ, технічну освіту здобув, почав працювати в НДІ, ще декілька місць роботи змінилося з часом…

А в душі – свої шляхи та виміри. Поезія тепер для Дениса – спосіб життя та серце світогляду. «Тут нічого пафосного – просто таким є шлях, який останніми роками все більше насичений. Менше думаєш про себе, найзвичайнісіньку людину, – більше про потік, якому віддаєшся. Давній інтерес спершу до бардівської пісні, згодом – до мистецтва взагалі, зокрема, до поезії, музики, а також – до мов і фотографування – тепер, здається, геть усе і особливо будь-який дотик до щоденної або вічної краси готував до нинішнього способу життя – глибокого проживання тисяч митей всередині себе, які дають рясні плоди», – розповідає про себе Денис Голубицький.

Програма з віршів із домішком пісень, яка презентує зовсім свіжу книгу «Во второй половине судьбы», – до вашої уваги ввечері 14 квітня.

Долучайтеся до прямого ефіру, під час якого виступить Денис Голубицький, зайшовши на його сторінку у «Фейсбук»:

https://www.facebook.com/denis.golubitsky.kiev

 

Нагадуємо графік найближчих «Вечірніх літературних зустрічей»:

15 квітня (ср), 21:30 – Роман Коляда (Київ) https://www.facebook.com/rvkolyada

16 квітня (чт), 21:00 – Таміла Чупак (Кам’янка, Черкащина) https://www.facebook.com/profile.php?id=100003245342582

20 квітня (пн) – Оксана Стогній (Харків) https://www.facebook.com/oksana.rybas

21 квітня (вт) – Оксана Щирба (Київ) https://www.facebook.com/profile.php?id=100001261845559

22 квітня (ср) – Анна Щербак (Харків – Київ) https://www.facebook.com/anna.shcherback

 

Юлія Бережко-Камінська,

секретар НСПУ по роботі з молодими авторами