Український інститут книги запрошує ілюстраторів взяти участь у конкурсі World Illustration Awards

Український інститут книги запрошує ілюстраторів взяти участь у конкурсі World Illustration Awards від Асоціації ілюстраторів (Association of Illustrators, AOI) та Directory of Illustration.

World Illustration Awards базується на 45-річній традиції Асоціації ілюстраторів в організації конкурсних опитувань. У межах конкурсу учасникам комісії відбору вдасться виявити сучасні тенденції та знайти нерозкриті таланти, а ілюстратори знайдуть зв’язок із креативною спільнотою та нові можливості для кар’єрного розвитку.

Як приєднатися:
Ілюстратори, уповноважені, агенти та тьютори можуть подати до відбору роботи, створені, замовлені або опубліковані з січня 2020 року, до встановленого терміну у межах десяти категорій нагород. Подавати заявки потрібно через онлайн-форму заявки на сайті конкурсу за посиланням

Для участі у відборі потрібно сплатити членський внесок у розмірі $33 (USD).

Дедлайн подання заявок: 15 лютого 2021 року.

Реклама

Ви досі не підписані на телеграм-канал Літгазети? Натисніть, щоб підписатися! Посилання на канал

У березні-квітні 2021 року комісія проведе відбір. У травні буде оголошено довгий список ілюстраторів, а у вересні-жовтні – короткий список та переможців конкурсу.

Більше інформації про World Illustration Awards  шукайте за посиланням

 

Передплатіть «Українську літературну газету» в паперовому форматі! Передплатний індекс: 49118.

Передплатіть «Українську літературну газету» в електронному форматі: https://litgazeta.com.ua/peredplata-ukrainskoi-literaturnoi-hazety-u-formati-pdf/

“Українську літературну газету” можна придбати в Києві у Будинку письменників за адресою м. Київ, вул. Банкова, 2.