У Літературно-меморіальному музеї-квартирі Павла Тичини готується виставка мистецьких творів “Я взяла з собою море”

У Літературно-меморіальному музеї-квартирі Павла Тичини готується виставка мистецьких творів “Я взяла з собою море”

 

Літературно-меморіальний музей-квартира Павла Тичини 11 серпня о 17.00 гостинно відчиняє двері відвідувачам виставки «Я взяла з собою море». У цій виставці органічно поєднується внутрішній світ авторки та екологічні проблеми сьогодення.
Як ми можемо взяти з собою море? Зафільмувати, покласти в кишеньку теплий камінчик, забрати з пляжу мушлю, в якій довгими зимовими вечорами будемо чути шум прибою. А ще можна поєднати природні морські матеріали за кольором і фактурою, щоби сформувати з них унікальні мистецькі твори. Страшно уявити, що наші нащадки не зможуть бачити черепашки або чистий пісок, якщо ми не дбатимемо про нашу природу і така мозаїка стане не можливою.
Саме цю ідею художниця Світлана Іванченко втілює у своїх мистецьких творах, виконаних в авторській техніці sand-shell mosaic. Займаючись прикладним мистецтвом, авторка не обмежується декоративним орнаментом, а створює портрети, пейзажі, анімалістичні сюжети з символічним філософським підтекстом.
Пані Світлана народилася 1962 року в м. Ялта в Криму. З дитинства займалася художньою творчістю, згодом отримала фах вчителя малювання. У 2002-му розпочала власну творчу діяльність. З 2008-го Світлана Іванченко робить персональні виставки, бере участь у мистецьких фестивалях і благодійних аукціонах. Її роботи прикрашають приватні колекції поціновувачів як в Україні, так і за кордоном. Мешкає в м. Дніпро.
Народжена “біля самого моря” авторка мешкає у великому мегаполісі, але море, його життя і майбутнє залишається предметом її творчого пошуку. 

Літературно-меморіальний музей-квартира П.Г.Тичини в м. Києві
01024, м. Київ, вул. Терещенківська, 5, кв1
Тел.(044) 234-43-27
tychynafm@gmail.com
11 серпня 2021р.                                                                 тел.234-43-27
17.00-18.00

Вхід на відкриття виставки безкоштовний.
Реєстрація ЗМІ розпочнеться о 16.30.
Будемо вдячні, якщо Ви повідомите про свій візит заздалегідь.

 

Передплатіть «Українську літературну газету» в паперовому форматі! Передплатний індекс: 49118.

Передплатіть «Українську літературну газету» в електронному форматі: https://litgazeta.com.ua/peredplata-ukrainskoi-literaturnoi-hazety-u-formati-pdf/

“Українську літературну газету” можна придбати в Києві у Будинку письменників за адресою м. Київ, вул. Банкова, 2.

Реклама

Ви досі не підписані на телеграм-канал Літгазети? Натисніть, щоб підписатися! Посилання на канал