У Києві відкривається виставка фотокартин, присвяченій Голді Меїр

У вівторок, 4 червня, о 17.00 відбудеться відкриття унікальної виставки фотокартин, присвяченій киянці в минулому та одній із легенд ХХ століття – Голді Меїр.

Ø Адреса: Національний музей «Київська картинна галерея» (м. Київ, вул. Терещенківська, 9).

Ø Акредитація обов’язкова за номером: +380688105089 (WhatsApp)

На виставці представлено 14 архівних фото різних моментів життя Голди Меїр, які “оновили” за допомогою технологій штучного інтелекту та 13 зображень Голди у вишиванках з найвідомішими її цитатами. Під час виставки відбудеться презентація календаря «Голда Меїр. Моменти життя» Організатори виставки: Інститут розвитку громадянського суспільства імені Голди Меїр,                                                                аціональний музей «Київська картинна галерея», Благодійний фонд імені Шолом-Алейхема, «Форум Добрих Справ».

Довідково

Реклама

Ви досі не підписані на телеграм-канал Літгазети? Натисніть, щоб підписатися! Посилання на канал

У 1898 році в Києві народилася дівчинка, якій судилося стати однією з легенд ХХ століття. Світ знає її як Голду Меїр, прем’єр-міністерку Ізраїлю.

За часів, коли вважалося, що місце жінки вдома, поруч із дітьми та кухнею, вона побудувала блискучу політичну кар’єру, стала однією із засновниць незалежної  держави Ізраїль та здобула репутацію “залізної леді”. Однак шлях Голди до успіху та мрії не був простим – їй щодня доводилося долати стереотипи. Усе життя Голди Меїр, усі її 80 років, пройшли в боротьбі: зовнішній – за незалежність своєї держави та внутрішній – за можливість бути жінкою й політиком одночасно. Щодня перед нею стояв вибір між сім’єю та кар’єрою та щодня Голда обирала одне й те саме – мудрість.