У Києві відбудеться зустріч «Україна-Польща: нові можливості співпраці»

3 червня о 14.00 в Національній бібліотеці України імені Ярослава Мудрого відбудеться міжнародний круглий стіл «Україна-Польща: нові можливості співпраці».

Метою заходу є налагодження тіснішої співпраці у сфері культури, літератури та бібліотечної справи між Україною та Польщею.

Запрошений гість круглого столу — директор Воєводської Публічної Бібліотеки в Кракові Єжи Вознякевич (Jerzy Woźniakiewicz). Пан Єжи відомий тим, що його заклад став для багатьох українців, котрі потрапили до Кракова під час повномасштабного вторгнення росії в Україну, справжнім центром культури, мистецької діяльності та гуманітарної підтримки. І нині заклад відкритий до співпраці з Україною.

У заході візьмуть участь організації, письменники, перекладачі, бібліотекарі, діяльність яких пов’язана з популяризацією польської культури в Україні, серед яких — директор Національної бібліотеки України імені Ярослава Мудрого Олег Сербін, голова та секретар по роботі з молодими авторами Національної спілки письменників України Михайло Сидоржевський і Юлія Бережко-Камінська, секретар Європейської академії наук, мистецтв і літератури, професор, перекладач Дмитро Чистяк, директор Польського інституту в Києві, радник-посланник міністра Посольства РП в Україні Ярослав Годун, представники Українського інституту книги, головний редактор газети «Літературна Україна» Сергій Куліда, засновниця  літературної платформи «LitCom», письменниця Ольга Ольхова та ін.

Під час зустрічі планується знайомство з діяльністю ключових присутніх організацій, які служать культурному об’єднанню українського та польського народів, внесення пропозицій щодо потенційної співпраці, обговорення можливостей її реалізації.

Реклама

Ви досі не підписані на телеграм-канал Літгазети? Натисніть, щоб підписатися! Посилання на канал

Організатори події: «Кабінет молодого автора НСПУ» та Національна бібліотека України імені Ярослава Мудрого.

Модератор: Юлія Бережко-Камінська.