У Кропивницькому відбудеться поетично-музичний перфоманс «Абрикосова воля»

У Кропивницькому відбудеться поетично-музичний перфоманс «Абрикосова воля». Захід буде відбуватися 6 квітня 2023 року в кнайпі «Бамбетель» (вул.Шульгиних, 1). Для всіх присутніх звучатимуть поезії Надії Гармазій під музичний супровід Оксани Терещенко. Початок заходу – 18.00. Вхід вільний, але реєстрація є обов’язковою. Забронювати місце можна за телефоном: 099 400 34 94.

Подія відбувається за підтримки Кіровоградської обласної організації Національної спілки письменників України.

“Абрикосова воля” – це ледь чутне пробудження білих пелюсток весни, яке для кожного із нас цьогоріч було довгоочікуваним як ніколи. Попри снаряди й укриття, біль і втрати, весна – це право кожного на маленьку перемогу і шанс почати спочатку, шанс вдихнути свою абрикосову волю.

Завжди непередбачувана і трохи спонтанна, іронічна, сповнена інтелектуальних метафор і символізму, колосально відверта й емоційна творчість Надії Гармазій – це завжди поезія на межі, яку можна сприймати чи ні, але точно неможливо лишитися байдужим.

Музичний супровід неперевершеної Оксани Терещенко – це те, що неможливо виразити словами, але це те, що всередині тебе дає силу, сповнює почуттями і надихає.

Реклама

Ви досі не підписані на телеграм-канал Літгазети? Натисніть, щоб підписатися! Посилання на канал

Поетично-музичний перфоманс “Абрикосова воля” – це точка перетину людських доль. Це історії про любов і прощення, втрати, віру, свободу, незламність. Це досвід багатьох, пережитий на рівні власного. Це синкретизм інтимної, філософської і громадянської поезії й музики, що часом бентежить і шокує, або ж дарує імпульс до відродження і життєствердження.