У Держкомтелерадіо почали приймати заявки на премію імені Максима Рильського

Державний комітет телебачення і радіомовлення до 1 листопада приймає заявки на премію імені Максима Рильського за переклади творів зарубіжних авторів українською мовою, а також переклади мовами народів світу надбання українських письменників.

Про це повідомляє пресслужба відомства у Фейсбуці.

Як зазначають у Держкомтелерадіо, на здобуття премії висуваються нові оригінальні твори, опубліковані у завершеному вигляді протягом останніх трьох років, але не пізніше ніж за пів року до їх висунення на конкурс.

Згідно з повідомленням, подати заявку автор може у двох номінаціях, а саме: переклад українською мовою творів видатних зарубіжних авторів, а також переклад творів українських класиків та сучасних авторів мовами народів світу. Пропозиції щодо претендентів на здобуття премії можуть вносити творчі спілки, національно-культурні та національно-просвітницькі товариства, видавництва і видавничі організації, редакції періодичних видань, вчені ради вищих навчальних закладів, наукові установи, асоціації.

У відомстві інформують, що до заявки кандидати мають докласти клопотання про присудження Премії з короткою характеристикою твору та його автора у паперовій та електронній формі, три примірники твору у друкованому вигляді, розширену анотацію на твір у паперовій та електронній формі, копії відгуків у засобах масової інформації, за наявності рецензії, а також копії паспорта та ідентифікаційного номера.

Реклама

Підпишіться на закритий телеграм УЛГ! Посилання на канал

Премія імені Максима Рильського — українська щорічна літературна премія. Вона присуджується письменникам і поетам за переклад українською мовою творів видатних зарубіжних авторів, а також за переклад творів українських класиків та сучасних авторів мовами народів світу.