Міжнародний конкурс диджитал-мистецтва “Ми — аніматори” продовжує приймати заявки

Триває приймання заявок на участь у Міжнародному конкурсі диджитал-мистецтва «Ми — аніматори». До розгляду приймаються роботи у жанрі цифрової ілюстрації та анімації. Про це «Укрінформу» повідомив Оргкомітет конкурсу.

Конкурс «Ми — аніматори» — масштабний поліфункціональний проєкт, спрямований насамперед на підтримку художниць і художників на етапі їхнього становлення. Конкурс покликаний проаналізувати цифровий аспект розвитку української та міжнародної артсцени, сприяти утвердженню престижу креативних творчих професій і становленню українського цифрового анімаційного мистецтва.

За словами організаторів, участь у Конкурсі допоможе молодим митцям привернути увагу галерей, менторів, культурних журналістів, мистецтвознавців, меценатів і діячів креативних індустрій. У довгостроковій перспективі конкурс має дослідити вплив «цифрового ренесансу» і диджитал-арту на мистецтво, духовність, моду, архітектуру, філософію, урбаністику й громадський простір.

За результатами Конкурсу буде видано каталог, частина накладу якого буде передано бібліотекам, мистецьким інституціям, посольствам і галереям.

Нагородну атрибутику у бронзі створить відомий український скульптор, лауреат численних світових нагород, «вишуканий романтик європейського Міленіуму» Володимир Філатов.

Реклама

Ви досі не підписані на телеграм-канал Літгазети? Натисніть, щоб підписатися! Посилання на канал

Також наприкінці зими 2022 р. буде проведено колективну виставку фіналістів в одній із провідних галерей міста Києва.

УМОВИ УЧАСТІ

  1. До розгляду прийматимуться оригінальні роботи митців віком до 35 років, створені впродовж останніх п’яти років.
  2. Учасник може подавати до трьох різних робіт у жанрі цифрової ілюстрації і/або анімації (відео-роботи хронометражем від 5-ти секунд до 5-ти хвилин). Ураховуючи короткі терміни подання заявок, Оргкомітет Конкурсу не встановлює тематичних і жанрових обмежень для робіт.
  3. Цифрові ілюстрації можна завантажити безпосередньо у форму заявки. Анімаційні роботи слід попередньо завантажити в будь-яке публічне файлове сховище (WeTransfer, FEX.ua, Dropbox, Google Drive), а до конкурсної заявки додати посилання для завантаження.
  4. Надіслати заявку на участь можна, заповнивши форму за посиланням.

Дедлайн подавання заявок — 15 лютого!

Додаткові запитання з приводу конкурсу можна поставити, написавши на e-mail Оргкомітету: digital.awards2021@gmail.com

Засновник конкурсу: Міжнародна громадська організація «Гуманітарний проект». Співзасновники: Національна спілка художників України, всеукраїнська газета «Літературна Україна», Інститут екранних мистецтв Київського національного університету театру, кіно і телебачення імені І. К. Карпенка-Карого, кафедра графічного дизайну Київської державної академії декоративно-прикладного мистецтва і дизайну імені Михайла Бойчука. Головний інформаційний партнер конкурсу — Національне інформагенство«Укрінформ». Це перша в Україні культурна ініціатива такого масштабу.

Джерело: litukraina.com.ua.