Стартує реєстрація на VII Конгрес «Література в Дії», що цьогоріч перетворюється на Literature In Action Week 2021

736
Стартує реєстрація на VII Конгрес «Література в Дії», що цьогоріч перетворюється на Literature In Action Week 2021.

Протягом 7 днів, з 22 по 28 лютого, на аудиторію заходу очікують 7 блоків від 7 провідних організацій, інституцій і фестивалів літературного сектору. 

Litosvita готує блок з формування і реалізації фахових освітніх програм. Офіс «Львів – місто літератури ЮНЕСКО» – про партнерство і механізми функціонування мережевих проєктів у часи кризи. Український інститут книги пропонує разом подумати над тим, як зробити своє місто «Книжковою столицею», а Український ПЕН – про те, якими є найважливіші етапи роботи з преміями. Цілий подвійний блок готує Книжковий Арсенал, що запрошує до розмов про стратегування проєктів й роботу з професійними аудиторіями. Поміркувати над тим, як комунікувати регіональні культурні проекти, щоб вас чули саме ті, хто треба, пропонує Мистецька рада «Діалог». І, на завершення тижневого марафону, Форум видавців запрошує на розмову про адаптацію до онлайн-форматів роботи і нового життя. Усе це – інтерактивно, у ZOOM-ах, онлайн.

 

Програма й подробиці Literature In Action Week 2021

 

Новим буде й формат подій – більшість блоків передбачають практичну роботу у групах. Приблизно годину триватиме лекційний виклад, і біля години готуйтесь разом напрацьовувати варіанти дій, активностей, збирати корисні поради. Після завершення Тижня кожна учасниця отримає Пам’ятку з підсумками групової роботи та матеріалами блоку.

☝️ До участі у заході запрошуються представниці літературного сектору, зокрема і у першу чергу – очільниці і менеджерки культурних проектів, організацій, фестивалів, ініціатив, видавництв, бібліотек та книжкових просторів.

Зареєструватися на Literature In Action Week 2021

 

Реєстрація триватиме: з 18 січня по 7 лютого 2021 року.
Участь у заході є безкоштовною. Реєстрація – обов’язкова.Записи і трансляції заходів будуть радше винятком. Кількість осіб на участь у деяких з них – обмежена. Не баріться із реєстрацією, і максимальна кількість плюшок дістанеться саме вам!

 

Подія LIA Week у Facebook

 

Організатор: ГО «Український Літературний Центр» (ULC). Організаційні і програмні партнери: Український інститут книги, Офіс «Львів – Місто літератури UNESCO», «Книжковий Арсенал», ГО «Форум видавців», Litosvita, ЛМГО Мистецька рада «Діалог», Місяць авторських читань у Львові, Український ПЕН, Аналітичне і синтезуюче бюро BUT, Культурно-видавничий проект «Читомо» та інші.

 

 

Передплатіть «Українську літературну газету» в паперовому форматі! Передплатний індекс: 49118.

Передплатіть «Українську літературну газету» в електронному форматі: https://litgazeta.com.ua/peredplata-ukrainskoi-literaturnoi-hazety-u-formati-pdf/

“Українську літературну газету” можна придбати в Києві у Будинку письменників за адресою м. Київ, вул. Банкова, 2.

 

Прокоментуєте?

Передплатіть УЛГ у форматі PDF!

Передплатіть УЛГ у форматі PDF!