Стартує проєкт «Дебютна книжка»

Кабінет молодого автора Національної спілки письменників України спільно з «Друкарським двором Олега Федорова» пропонують авторам, які мріють про видання своєї першої книжки, втілити свої мрії в життя, представивши твори на конкурсі рукописів «Дебютна книжка».

Ви пишете вірші чи прозу і поки що про це мало хто знає? Ви наполегливо працюєте над своїм словом і хотіли би донести його до читачів? Ви ще ніколи не видавали своєї книжки і не знаєте, як це зробити? «Кабінет молодого автора НСПУ» та «Друкарський двір Олега Федорова» за партнерської підтримки літагенції «Luna» готові вам допомогти зробити перший крок у літературу. Три найперспективніші книжки, на думку членів журі конкурсу, будуть видані і представлені в Києві, в Національній спілці письменників України. Дебютант безплатно отримає свої авторські примірники, а його друзі, знайомі та просто читачі зможуть придбати книжку.

До участі запрошуються українські поети і прозаїки без будь-яких вікових чи територіальних обмежень, які не мають жодної опублікованої власної книжки. Приймаються твори до 1 листопада 2021 року.

Журі розглядатимуть твори, написані українською мовою, обсягом від 60 до 100 друкованих сторінок для поезії або прози (14-й кегль, одинарний міжрядковий інтервал). Помітно збільшує шанси на отримання схвальної оцінки журі грамотний, добре вичитаний текст. У разі перемоги у друк рукописи приймаються лише після здійснення літературного редагування і коректури.

Тематика творів не обмежена. Найважливіший критерій оцінювання журі — високий художній рівень творів. Тексти, що значно перевищують заданий обсяг та надіслані без супровідного листа, розглядатися не будуть. Твори не рецензуються і не повертаються.

Реклама

Ви досі не підписані на телеграм-канал Літгазети? Натисніть, щоб підписатися! Посилання на канал

Рукописи необхідно надіслати в електронному вигляді: berkam29@gmail.com та віддруковані на папері: м. Київ, відділення «Нової пошти» №345, кур’єрська доставка: Банкова, 2, (044)253-64-95, черговий Будинку письменників НСПУ.

До рукопису (що в паперовому, що в електронному варіанті) потрібно додати супровідний лист (вордівський документ) із короткою (до 2000 знаків) біографією та контактними даними: адресу електронної скриньки, телефон, посилання на сторінку у фейсбуці (за наявності), поштову адресу з індексом. У темі листа просимо вказати: «Дебютна книжка», а прикріплений вордівський назвати: «Дебютна книжка + своє ПІБ».

Також до рукопису необхідно додати заяву автора на згоду взяти участь у конкурсі «Дебютна книжка» із зазначенням факту надання для конкурсу власного рукопису. Автор гарантує, що наданий рукопис не містить плагіату, про що обов’язково зазначає. Заява пишеться на ім’я голови НСПУ Сидоржевського М. О.

У свою чергу всі авторські права конкурсантів будуть гарантовано збережені, без можливості організаторів передати будь-який рукопис у треті руки та опублікувати поза межами конкурсу без згоди автора.

У разі виникнення додаткових запитань пишіть на адресу: berkam29@gmail.com.

 

Юлія Бережко-Камінська,

секретар НСПУ по роботі з молодими авторами