Презентація роману «Вербовая дощечка» Теодозії Зарівни

649

5 березня о 16:00 Національний музей літератури України спільно з видавництвом «Ярославів Вал» запрошують на презентацію роману Теодозії Зарівни «Вербовая дощечка».

Як вижити жінці у чоловічому світі? Чи згодна вона сплатити те, чого від неї вимагають? І чим загрожує її бунт? На ці запитання роман не дає відповіді. Бо відповідь конкретна у кожному випадку, як конкретними є долі трьох героїнь твору, які складають історію роду впродовж кількох десятиліть. Історію, що писалася у глухих селах та хуторах, у боях та криївках, у столичних офісах та мандрівках Україною. Історію про виховану бабусею дівчинку Настю, яка не розуміє, чому батьки вибрали Україну, а не власну дитину, чому ідеали УПА їм важливіші за її долю. Чи можна бути героєм, зрадивши рідних? Чи можна виправдати зраду турботою про інших? Чому ми по-різному сприймаємо особисту й національну зраду?». На це шукає відповідь Теодозія Зарівна в романі «Вербовая дощечка».

Запрошені до участі: Василь ГЕРАСИМ’ЮК, Софія МАЙДАНСЬКА, В’ячеслав МЕДВІДЬ, Наталка БІЛОЦЕРКІВЕЦЬ, Людмила ТАРАН, Микола СЕМЕНЮК.

Ведучий: Михайло СЛАБОШПИЦЬКИЙ.

Адреса: вул. Хмельницького, 11.

Прес-служба видавництва “Ярославів Вал”

Прокоментуєте?

Передплатіть УЛГ у форматі PDF!