«Польща – Україна: спільнота письменників» презентує книжку поезій Лесі Степовички «Serce w niewoli»

702

26 травня (четвер) о 18:00 в Кракові, в рамках міжнародного літературного проєкту Спілки письменників Польщі (Stowarzyszenie Pisarzy Polskich Oddział Kraków) та Національної спілки письменників України («Кабінет молодого автора НСПУ») «Польща – Україна: спільнота письменників» відбудеться презентація поетичної книжки-білінгви «Серце в полоні» –– «Serce w niewoli» за участю авторки і перекладача – Лесі Степовички і Тадея Карабовича.

Леся Степовичка –– відома українська письменниця з Дніпра (Україна), авторка 20 книжок поезії і прози. Член Національної спілки письменників України (НСПУ) та Національної спілки журналістів України. Тадей Карабович –– відомий поет, перекладач, літературний критик. Член НСПУ та Спілки літераторів Польщі. Головний редактор часопису «Український літературний провулок».

Модератор зустрічі – куратор проєкту «Польща – Україна: спільнота письменників» поетеса Юлія Бережко-Камінська (м. Буча, Україна).

 Зустріч пройде в салоні Stowarzyszenie Pisarzy Polskich Oddział Kraków за адресою: Kraków, ul. Kanonicza 7, Salon Stowarzyszenia Pisarzy Polskich.

 Долучитися до зустріч можна й онлайн на сайті Stowarzyszenie Pisarzy Polskich Oddział Kraków за адресою: http://www.sppkrakow.pl/.

 Нагадаємо, якщо ви – український письменник і бажаєте взяти участь у проєкті «Польща – Україна: спільнота письменників» – просимо надіслати відповідний запит на профільну сторінку куратора у фейсбуці: https://www.facebook.com/yulia.berezhkokaminska.

 

Прокоментуєте?

Передплатіть УЛГ у форматі PDF!