Польща – Україна: спільнота письменників» представить творчість Ольги Ольхової

9 червня (четвер) о 18:00 за польським часом у Кракові, в рамках міжнародного літературного проєкту Спілки письменників Польщі (Stowarzyszenie Pisarzy Polskich Oddział Kraków) та Національної спілки письменників України («Кабінет молодого автора НСПУ») «Польща – Україна: спільнота письменників» відбудеться вечір сучасної поезії спільно з українською поетесою Ольгою Ольховою. Зустріч пройде в салоні Stowarzyszenie Pisarzy Polskich Oddział Kraków за адресою: Kraków, ul. Kanonicza 7, Salon Stowarzyszenia Pisarzy Polskich.

 

Ольга Ольхова (Сухомлин) – поетеса, літературна редакторка, доцентка Інституту журналістики Київського національного університету імені Тараса Шевченка, літературна кураторка Луцької літературної резиденції.

Народилася в Луцьку, закінчила магістратуру в КНУ імені Тараса Шевченка. Кандидатка наук із соціальних комунікацій. Авторка 3-х поетичних збірок, мультиформатної казки «Звідки береться радість», наукових та методичних праць, неодноразово публікувалася в альманахах та пресі. Її твори перекладалися англійською, польською, білоруською, литовською, грузинською мовами. Членкиня НСПУ та літоб’єдання «Радосинь», редакційної ради альманаху Інституту журналістики  «Святий Володимир».

У 2020 році вийшла друком третя поетична книга Ольги Ольхової «Русла зап’ясть», яка відзначена в короткому списку Книжкового Арсеналу 2021 року в конкурсі «Best Book Design» і представляла Україну на міжнародних подіях, зокрема Міжнародній книжковій виставці у Франкфурті (Німеччина), Лозанні (Швейцарія), Інсбруці (Австрія).

Реклама

Ви досі не підписані на телеграм-канал Літгазети? Натисніть, щоб підписатися! Посилання на канал

Співорганізаторка проєкту «READня», міжнародного літературного  конкурсу нових медіаформатів «КрутеЗНО – ЗНО в твоєму плеєрі», членкиня журі літературних конкурсів та редакційних колегій поетичних збірок молодих авторів, зокрема «Молоді голоси», «Вежа через «О», «Workstory».

Авторка поетичних текстів до різдвяного театрального дійства «Тиша» (театр «Гармидер» 2020-2021 рр.) та концертної програми аріхієрейського хору «Оранта» – «Попри війну. Віра. Надія. Весна».

Авторка неологізму «луцько», що став брендоутворюючою складовою міста Луцьк.

Директорка креативної аґенції «Баляндраси», що займається творчими та літературними проєктами, популяризацією читання та веде комерційну діяльність у сфері книгорозповсюдження.

 

Разом із Ольгою виступить українська бандуристка, викладач бандури в Беражанській школі мистецтв Христина Михайлишин.

 

Модератор зустрічі – куратор проєкту «Польща – Україна: спільнота письменників» поетеса Юлія Бережко-Камінська.

 

Долучитися до зустрічі можна й онлайн на сторінці Stowarzyszenie Pisarzy Polskich Oddział Kraków у фейсбуці за адресою: https://www.facebook.com/SPPKrakow