«Польща – Україна: спільнота письменників» представить творчість Юлії Черевань

18 серпня (четвер) о 19:00 за польським часом у Кракові відбудеться творча зустріч з українською авторкою підліткової літератури Юлією Черевань. Подія запланована за підтримки Польського Інституту літератури в рамках міжнародного літературного проєкту Спілки письменників Польщі (Stowarzyszenie Pisarzy Polskich Oddział Kraków) та Національної спілки письменників України («Кабінет молодого автора НСПУ») «Польща – Україна: спільнота письменників».

Юлія Черевань пише в сегменті «література для дітей та підлітків» казки, оповідання, новели, маючи 20-річний педагогічний досвід. Її твори здебільшого в гумористичному стилі. Вона – співавторка кількох збірок: «Рятуйте, мене примушують читати» (оповідань про сучасних дітей та їхнє ставлення до читання), «Щасливі вчасно» (збірка оповідань і новел про кохання в різному віці), «Казкарні “Оце кухня”» (тринадцять українських дитячих письменниць написали оповідання про страви української національної кухні, які знайомлять з національними традиціями та звичаями, в розважальній формі оповідають про приготування страв, містять пізнавальні факти).

Нині готується до друку «Чароцвіт» – збірка казок про рослини з Червоної книги України.

Модератор зустрічі – куратор проєкту «Польща – Україна: спільнота письменників», резидентка Інститут літератури (Польща), поетеса Юлія Бережко-Камінська.

Долучитися до зустрічі можна й онлайн на сторінці Stowarzyszenie Pisarzy Polskich Oddział Kraków у фейсбуці за адресою: https://www.facebook.com/SPPKrakow.

Реклама

Підпишіться на закритий телеграм УЛГ! Посилання на канал

Адреса: салон Stowarzyszenie Pisarzy Polskich Oddział Kraków, Kraków, ul. Kanonicza 7.