Поезію учасників «Вечірніх літературних зустрічей» представить акторка Юлія Сак

721

«Кабінет молодого автора НСПУ» завершив проєкт «Вечірні літературні зустрічі», в якому взяли участь 30 літераторів із багатьох міст України і з закордону, однак це ще не все! Проєкт має свій постскриптум. Твори авторів, які брали участь у «Вечірніх зустрічах», прозвучать у виконанні акторки Юлії Сак.

Однак вони не будуть просто прочитані, а представлені як авторські мініатюри на поезії.

Тож не пропустіть – 20 травня о 21:00 на сторінці у «Фейсбуці» Юлії Сак.

Довідково: Юлія Сак – акторка, танцівниця, режисер, монтажер, художник, поет. Володарка гран-прі за найкращу жіночу роль на конкурсі моновистав «Анна Ахматова. Самотність». Нагороджена орденом святої Анни 1-го ступеня, орденом «Золота зірка мецената», почесною відзнакою за вагомий внесок у розвиток культури і мистецтва. Має приз за найкращу жіночу роль у фільмі «Хвилина усвідомлення». Із 2006 року працює за сольним проєктом в Будинку акторів (Київ) і театру «Сузір’я». Із 2015 року знімає авторські художні фільми. Багато гастролює Україною, ближнім зарубіжжям.

https://www.facebook.com/profile.php?id=100000884317921&__tn__=%2CdlCRR&eid=ARDqwCjqV_Z9P9OUuPFu8ZYXv_EbpkIPPlNe3U1qpPQTCBCzv9I0QSodsiFSXLDX4demi2UU8qxtogj&hc_ref=ARRhCpEe667hu0rGwYwyRVMCVzGjlCJBWx9DsEjayl2zKqtmamoeSQg4_t4kTEK3juk

 

Юлія Бережко-Камінська,

секретар по роботі з молодими авторами НСПУ

Прокоментуєте?

Передплатіть УЛГ у форматі PDF!

Передплатіть УЛГ у форматі PDF!