Поезія Ольги Ольхової вийшла на театральну сцену Луцька

5 лютого о 19:00 у Луцьку в мистецькому просторі «ГАS» буде презентовано різдвяну програму «ТИША». У дивовижній акустиці урбаністичного простору прозвучать старовинні колядки та колядки в сучасній обробці. Піснеспіви вплетені у гармонійне дійство, де і музика, і слова, і енергії голосів та руху створять атмосферу тиші та світла.

Тлом до музично-театральної постановки (прем’єри) постає місто: Луцьк колядує і переливається різдвяними настроями, щедро виповнює сакральну зимову тишу глибокими сенсами — віри, любові, надії та особливої різдвяної радості.

Дійство, яке створене у синергії, співтворили: театр «ГаРмИдЕр» (режисерка — Руслана Порицька), поетка, член журі Міжнародного проєкту «Камібнету молодого автора НСПУ» «Музично-поетичний салон «Камертон» та Міжнародного конкурсу «Гранослов», член НСПУ Ольга Ольхова, відеохудожник Олександр Загайний (Oleksandr ZahainyiGedz). А  душею дійства і голосом «ТИШІ» став архієрейський хор «ОРАНТА » (керівник — Василь Мойсіюк).

«Кабінет молодого автора НСПУ»

 

Реклама

Ви досі не підписані на телеграм-канал Літгазети? Натисніть, щоб підписатися! Посилання на канал

Передплатіть «Українську літературну газету» в паперовому форматі! Передплатний індекс: 49118.

Передплатіть «Українську літературну газету» в електронному форматі: https://litgazeta.com.ua/peredplata-ukrainskoi-literaturnoi-hazety-u-formati-pdf/

“Українську літературну газету” можна придбати в Києві у Будинку письменників за адресою м. Київ, вул. Банкова, 2.