Оголошений літературний конкурс новелістичних творів імені Василя Захарченка

Із метою заохочення професійних і непрофесійних літераторів до написання прозових творів малих форм гуманістичного україноцентричного змісту і з метою пошанування визначного українського письменника-прозаїка, лауреата Шевченківської премії Василя Івановича Захарченка (1936 – 2018). Черкаська обласна письменницька організація та Черкаська обласна організація НСЖУ спільно з Черкаською міською радою з 1 липня 2024 року оголошено щорічний літературний конкурс новелістичних творів імені Василя Захарченка.

Термін подання творів на конкурс – до 15 листопада. З 15 листопада до 15 грудня журі конкурсу, сформоване з професійних письменників Черкащини, знайомиться, аналізує подані на конкурс твори й визначає переможця (переможців). Нагородження – до 13 січня – дня народження Василя Захарченка.

Мова творів, які подаються на конкурс, українська. Посмертно премія не присуджується. Переможцем цього конкурсу можна стати неодноразово.

Для участі у конкурсі до департаменту освіти й гуманітарної політики міськвиконкому (18000, м. Черкаси, вул. Гоголя, 251, каб.214 та на електронну пошту kaflit@ukr.net ) подається клопотання про висунення твору, до якого додаються:

– інформаційна довідка про автора (авторів) твору (ПІБ, число, місяць, рік народження, контактні дані особи);

Реклама

Ви досі не підписані на телеграм-канал Літгазети? Натисніть, щоб підписатися! Посилання на канал

– примірник твору або твір в електронному вигляді ;

– рецензії чи ксерокопії відгуків у засобах масової інформації (за наявності).

Участь у Конкурсі можуть брати особи, які досягли 18 років.

Переможцю конкурсу вручається диплом і грошова винагорода в сумі 3 (три) тисячі гривень, а твір-переможець (переможці) публікується в журналі «Холодний Яр» або в газеті «Черкаський край».

Журі конкурсу