Оголошений конкурс на здобуття Літературної премії імені Михайла Слабошпицького

Національна спілка письменників України, Черкаська обласна організація, родина Слабошпицьких  оголошують конкурс на здобуття Всеукраїнської літературної премії імені Михайла Слабошпицького – 2024.

Премію встановлено в номінації художньо-біографічна/мемуарна проза (книги і прирівняні до них видання в літературних журналах, опубліковані протягом останніх 3-х років перед роком присудження Премії).

Премія присуджується один раз на рік до дня народження Михайла Слабошпицького – 28 липня і вручається в Києві.

До участі в конкурсі допускаються книги чи прирівняні до них публікації в літературних часописах, які обстоюють гуманістичні загальнолюдські й національні цінності, не відзначені іншими преміями, але з числа тих, які здобули високу оцінку літературної критики, громадськості, читачів. Мова творів – українська.

Право висунення творів на здобуття Премії мають колективи творчих спілок, редакцій, товариств, мистецьких, навчально-наукових, культурно-просвітницьких установ і закладів (при цьому додається відповідний протокол). Кожна з організацій може представити на здобуття Премії один або кілька творів одного автора. На здобуття Премії можуть претендувати письменники України та українського зарубіжжя. Посмертно Премія не присуджується.

Реклама

Ви досі не підписані на телеграм-канал Літгазети? Натисніть, щоб підписатися! Посилання на канал

Організація, яка висуває кандидатуру на здобуття Премії, подає до конкурсної комісії (журі) (за адресою: 01601, м. Київ, вул. Банкова, 2, Національна спілка письменників України) такі документи:

офіційне подання з формулюванням позиції та її короткою мотивацією;

5 (п’ять) примірників представленого твору чи творів;

рецензії та відгуки, опубліковані в пресі чи соцмережах (за наявності).

Прийом творів на конкурс закінчується 15 червня.

Лауреатові Премії вручається диплом і грошова винагорода.