Оголошено Всеукраїнський літературний конкурс творів для дітей та юнацтва «Природи ніжний пагінець» імені М. Чабанівського

1177

Центральний державний архів-музей літератури і мистецтва України (далі ЦДАМЛМ України), Національна спілка письменників України та Інститут філології Київського національного університету імені Тараса Шевченка запрошують взяти участь у Всеукраїнському літературному конкурсі творів на тему любові до природи та збереження довкілля для дітей та юнацтва «Природи ніжний пагінець» імені М. Чабанівського.

Для участі в Конкурсі  подається заявка, яка містить відомості про учасника-автора: прізвище, ім’я та по батькові (повністю); номінація; дата народження; клас; місце навчання; прізвище вчителя (керівника гуртка); електронні адреси, контактні телефони учасника й керівника (у разі наявності).

Учасники Конкурсу готують прозовий або поетичний твір та надсилають його у надрукованому вигляді на е-мейл: pluti777@ukr.net чи поштою на адресу: вул. Малишка 44, АМК «Літературно-мистецькі Плюти», с. Плюти, Обухівський район, Київська область, 08709 (із позначкою «На конкурс»).

Тексти приймаються до 31 квітня 2020 року. Обсяг – до 10 сторінок тексту, набраного в редакторі Microsoft Word, шрифт Times New Roman, розмір 14. Прохання заявку з даними про автора та саму роботу надсилати одним файлом. Перша сторінка має містити заявку, наступні – конкурсний твір чи твори. Файли треба називати без пробілів. За зразком: 7.Проза.ЛитвиненкоВ.docs, 11.Поезія.ІваненкоМ.docs  Цифра позначає вік конкурсанта.

Переможці конкурсу отримують Дипломи та заохочувальні призи.  Твори переможців Конкурсу буде опубліковано.

Журі Конкурсу вручає також Спеціальні дипломи та подарунки, відповідно їх обґрунтовуючи.

Спеціальними дипломами нагороджуються вчителі (керівники гуртків) переможців Конкурсу.

Координатором проекту призначена завідувач архівно-музейного комплексу «Літературно-мистецькі Плюти»  Л.С. Подворна.

Контактні телефони: 045-72-2-17-42, 095-300-20-04.

 

Прокоментуєте?

Передплатіть УЛГ у форматі PDF!

Передплатіть УЛГ у форматі PDF!