Оголошено літературний конкурс новелістичних творів імені Василя Захарченка

554

Із метою заохочення професійних і непрофесійних літераторів до написання прозових творів малих форм гуманістичного україноцентричного змісту і з метою пошанування визначного українського письменника-прозаїка, лауреата Шевченківської премії Василя Івановича Захарченка (1936 – 2018). Черкаська обласна письменницька організація та Черкаська обласна організація НСЖУ спільно з Черкаською міською радою з 1 липня 2020 року оголошено щорічний літературний конкурс новелістичних творів імені Василя Захарченка.

Термін подання творів на конкурс – до 1 листопада. З 1 листопада до 30 грудня журі конкурсу, сформоване з професійних письменників Черкащини, знайомиться, аналізує подані на конкурс твори й визначає переможця (переможців). Нагородження – до 13 січня – дня народження Василя Захарченка.

Мова творів, які подаються на конкурс, українська. Посмертно премія не присуджується. Переможцем цього конкурсу можна стати неодноразово.

Для участі у Конкурсі до департаменту освіти та гуманітарної політики міськвиконкому (18000, м. Черкаси, вул. Гоголя, 251, каб.214) подається клопотання про висування твору, до якого додаються:

– інформаційна довідка про автора (авторів) твору (ПІБ, число, місяць, рік народження, контактні дані особи);

– примірник твору або твір в електронному вигляді ;

– рецензії чи ксерокопії відгуків у засобах масової інформації (за наявності).

Участь у Конкурсі можуть брати особи, які досягли 18 років.

Переможцю конкурсу вручається диплом і грошова винагорода в сумі 1 (одна) тисяча гривень, а твір-переможець (переможці) публікується в журналі «Холодний Яр» або в газеті «Черкаський край».

 

Журі конкурсу

Прокоментуєте?

Передплатіть УЛГ у форматі PDF!