Оголошено конкурс на здобуття Всеукраїнської літературної премії імені Романа Гамади

Національна спілка письменників України, Львівська обласна організація НСПУ та Львівський Національний університет  імені  Івана Франка оголошують конкурс на здобуття Всеукраїнської літературної премії імені Романа Гамади (далі – Премія) на 2021 рік для відзначення письменників у галузі перекладу.

Присудження Премії передбачена  двом авторам за переклади з різних мов. Рішення журі  затверджується ухвалою секретаріату НСПУ та Вченою радою Львівського національного університету імені І. Франка і публікується в пресі.

На здобуття Премії приймаються  високохудожні завершені переклади у вигляді книги або в окремих випадках знакові публікації в часописі «Всесвіт», оприлюднені протягом останніх п’яти років (не пізніше 31 липня поточного року). Пропозиції щодо відзначення Премією подаються до 10 вересня поточного року на адресу кафедри сходознавства імені професора Ярослава Дашкевича Львівського національного університету імені Івана Франка.

Твори, висунуті на здобуття Премії, подаються у 3-х примірниках на ім’я журі разом з листом-клопотанням  творчих спілок, бібліотек, наукових установ, університетів, відомих професорів, письменників-перекладачів,  видавництв, творчих об’єднань  чи окремих осіб, що їх висувають. У листі-клопотанні зазначається прізвище, ім’я та по-батькові здобувача, назва твору, час його публікації та коротка характеристика, місце публікації.

Премія не присуджується посмертно.

Реклама

Ви досі не підписані на телеграм-канал Літгазети? Натисніть, щоб підписатися! Посилання на канал

Лавреати отримують дипломи переможців та грошову винагороду. Преміальний фонд становить 10 тисяч гривень, який може змінюватися.

Премія, як правило, вручається 30 вересня поточного року, у день народження Романа Гамади.

Усі матеріали на здобуття Премії надсилати на адресу:

кафедра сходознавства імені проф. Я. Дашкевича, Львівський національний університет імені  Івана Франка, вул. Університетська, 1, м. Львів, 79000.

 

Пресслужба Львівської обласної організації НСПУ

 

Передплатіть «Українську літературну газету» в паперовому форматі! Передплатний індекс: 49118.

Передплатіть «Українську літературну газету» в електронному форматі: https://litgazeta.com.ua/peredplata-ukrainskoi-literaturnoi-hazety-u-formati-pdf/

“Українську літературну газету” можна придбати в Києві у Будинку письменників за адресою м. Київ, вул. Банкова, 2.