Оголошено конкурс на здобуття Премії імені Юрія Шевельова 2020

Український осередок Міжнародного ПЕН-клубу оголошує конкурс на здобуття Премії імені Юрія Шевельова з есеїстики за 2020 рік.

За умовами Премії, запропонувати кандидатів можуть українські та іноземні культурні інституції, видавництва, наукові центри, творчі обʼєднання і приватні особи.

До розгляду приймаються художні або наукові есеї українських авторів (нон-фікшн), опубліковані в паперовому вигляді (книжка, збірка) протягом 2020 року. Звертаємо увагу, що кожен твір може брати участь у конкурсі на здобуття Премії лише один раз.

Зголошення включає в себе:

  1. Заповнену електронну форму
  2. Паперовий та електронний примірники книжки. Паперовий примірник слід надіслати на відділення Нової пошти № 56 у Києві (отримувач – Андрій Вахтель, 093 970 94 77), електронний примірник – на адресу sheveliov.award@gmail.com.

Кінцевий термін подання заявок — 15 жовтня 2020 року.

Реклама

Ви досі не підписані на телеграм-канал Літгазети? Натисніть, щоб підписатися! Посилання на канал

Премія імені Юрія Шевельова була заснована 2013 року. Вона присуджується раз на рік українському авторові за художню та наукову есеїстику. Нагорода носить імʼя Юрія Шевельова, який започаткував модерну українську есеїстику, та відзначає внесок у невідʼємні для цього жанру цінності: незалежність думки та витонченість стилю.

Лауреатами Премії в попередні роки стали Тарас Прохасько («Одної і тої самої”), Андрій Портнов («Історії для домашнього вжитку”), Костянтин Москалець («Сполохи”), Олександр Бойченко («Більше/менше”), Вахтанґ Кебуладзе («Чарунки долі”), Андрій Любка («Саудаде”), Володимир Єрмоленко («Плинні ідеології”), Діана Клочко («65 українських шедеврів. Визнані й неявні”).

Вручення Премії відбувається щороку в день народження Юрія Шевельова – 17 грудня.

Передплатіть «Українську літературну газету» в паперовому форматі! Передплатний індекс: 49118.

Передплатіть «Українську літературну газету» в електронному форматі: https://litgazeta.com.ua/peredplata-ukrainskoi-literaturnoi-hazety-u-formati-pdf/

“Українську літературну газету” можна придбати в Києві у Будинку письменників за адресою м. Київ, вул. Банкова, 2.