Оголошено конкурс на здобуття Літературної премії імені Івана Дробного

Із 1 вересня 2020 року оголошено конкурс на здобуття літературної премії ім. Івана Дробного, заснованої Золотоніською міською радою спільно з Черкаською обласною організацією НСПУ на пошанування талановитого поета, прозаїка, педагога, почесного мешканця Золотоноші І.С. Дробного (1931–2018) з метою популяризації його спадщини, збагачення гуманітарного простору Золотоніщини та України, заохочення митців до творчої праці.

Премія присуджується щорічно в трьох номінаціях – «Поезія», «Проза», «Музичне мистецтво» – за високохудожні поетичні або прозові (в т.ч. мемуарні, спогадові) книги, в яких обстоюються національні й загальнолюдські морально-етичні цінності (шанування роду й родини, рідного краю, Вітчизни), опубліковані протягом останніх пʼяти років на час проведення конкурсу, не відзначені іншими преміями, але з числа тих, які здобули популярність у читачів і позитивні оцінки літкритики, а також музичні твори за поезіями І. Дробного.

Посмертно і повторно премія не присуджується.

Подання творів на здобуття премії триває до 15 листопада. До 15 грудня – громадське обговорення творів-претендентів. Визначення лауреатів – до 25 грудня. Вручення премії відбувається в Золотоноші до 16 січня – дня народження Івана Дробного.

Право подання творів на здобуття премії мають колективи творчих спілок, організацій, установ, навчальних закладів, громадських обʼєднань, засобів масової інформації за згодою автора. Самовисування не допускається.

Реклама

Ви досі не підписані на телеграм-канал Літгазети? Натисніть, щоб підписатися! Посилання на канал

Організація, яка пропонує кандидатуру на здобуття премії, подає до конкурсної комісії (за адресою: Черкаська область, м. Золотоноша, вул. Шевченка, 70 (адмін.), відділ освіти Золотоніської міської ради) такі документи:

1) офіційне подання, в якому формулюються мотиви висунення й дається стисла оцінка твору (творів), яке може бути у формі протоколу;

2) пʼять примірників представленого твору чи творів;

3) рецензії чи відгуки в пресі (за наявності);

4) у номінації «Музичне мистецтво» – музичні твори, записані на електронних і паперових (ноти) носіях.

Лауреатові вручається диплом і грошова винагорода в сумі 10 тис. гривень у кожній номінації.

Запрошуємо до участі в конкурсах.

 

Конкурсна комісія

 

Передплатіть «Українську літературну газету» на 2020 рік! Передплатний індекс: 49118.

Передплатіть «Українську літературну газету» на 2020 рік в електронному форматі: https://litgazeta.com.ua/peredplata-ukrainskoi-literaturnoi-hazety-u-formati-pdf/

“Українську літературну газету” можна придбати в Києві у Будинку письменників за адресою м. Київ, вул. Банкова, 2.