Наукове товариство ім. Шевченка у Канаді запросило на доповідь про Василя Стуса

1100

Едмонтонський осередок Наукового товариства ім. Шевченка у Канаді запрошує на доповідь Маргарити Єгорченко (Київ) «Василь Стус у діалогах про поетичну творчість», яка відбудеться у суботу, 27 березня. 

Як передає ukrinform.ua, про це НТШ у Канаді повідомило у Фейсбуці.

Час проведення – 10:00 в Едмонтоні та о 12.00 у Торонто. Подія відбуватиметься наживо в онлайн режимі через платформу Zoom Meeting. Робоча мова – українська.

Маргарита Єгорченко – філологиня, дослідниця творчості Василя Стуса, авторка низки літературознавчих статей на цю тему. Співпрацює зі Стус Центром.

Додаткова сфера інтересів – юдаїка. Була редакторкою українського перекладу оксфордського підручника з юдаїки, путівника єврейськими місцями України та низки інших видань. Також співпрацює редакціями низки українських видавництв.

Приєднатися до події можна за посиланням: Join Zoom Meeting

Meeting ID: 993 3836 2055; Passcode: 677413

Нагадаємо, Українсько-канадський дослідчо-документаційний центр (UCRDC) та Наукове товариство ім. Шевченка у Канаді 28 лютого представили дослідження про українських жінок – жертв концтабору Равенсбрюк.

 

 

 

Передплатіть «Українську літературну газету» в паперовому форматі! Передплатний індекс: 49118.

Передплатіть «Українську літературну газету» в електронному форматі: https://litgazeta.com.ua/peredplata-ukrainskoi-literaturnoi-hazety-u-formati-pdf/

“Українську літературну газету” можна придбати в Києві у Будинку письменників за адресою м. Київ, вул. Банкова, 2.

 

Прокоментуєте?

Передплатіть УЛГ у форматі PDF!