На здобуття Міжнародної літературної премії короткої прози ім. Василя Портяка

Національна спілки письменників України продовжує прийом творів на здобуття Міжнародної літературної премії короткої прози імені Василя Портяка 2021 року.

Нагадуємо, що участь у змаганні повторно мають право брати усі крім переможця. Автори надсилають на електронну адресу НСПУ: nspu@ukr.net (з позначкою «Премія ім. Василя Портяка) текст короткої прози обсягом не більше 35 000 знаків з пробілами форматом doc, docx, rtf, кегль 14. Перед назвою твору пишеться заява автора щодо висунення його твору на здобуття Премії, вказується прізвище, ім’я, по батькові автора, рік народження, місце проживання, контактний номер телефону та електронна адреса, а також підтвердження публікації твору в часописах чи книгах за останні три роки (посилання на часопис чи книгу з датою публікації) та дозвіл на  оприлюднення  його персональних даних. Твори приймаються до 31 грудня 2021 року включно. На сьогодні уже зареєстровано 29 заявок.

Журі конкурсу визначить 15 фіналістів. Усі вони отримають диплом та книгу, в яку увійдуть їхні твори. Переможець конкурсу, крім цього, буде відзначений медаллю та грошовою винагородою в розмірі 10 тисяч гривень.  Урочисте вручення премії планується до дня народження Василя Портяка на кінець березня у Фастові.

Покваптеся, часу лишається мало.

Журі конкурсу

Реклама

Ви досі не підписані на телеграм-канал Літгазети? Натисніть, щоб підписатися! Посилання на канал

 

 

Передплатіть «Українську літературну газету» в паперовому форматі! Передплатний індекс: 49118.

Передплатіть «Українську літературну газету» в електронному форматі: https://litgazeta.com.ua/peredplata-ukrainskoi-literaturnoi-hazety-u-formati-pdf/

“Українську літературну газету” можна придбати в Києві у Будинку письменників за адресою м. Київ, вул. Банкова, 2.