Музи не мовчать!

НАУКОВО-МИСТЕЦЬКИЙ ФОРУМ

 

Інститут літератури ім. Т. Г. Шевченка Національної академії наук України

Запорізький національний університет

Львівський національний університет імені Івана Франка

Реклама

Ви досі не підписані на телеграм-канал Літгазети? Натисніть, щоб підписатися! Посилання на канал

Навчально-науковий Інститут філології Київського національного університету імені Тараса Шевченка

Кафедра українських студій Університету Оттави Товариство зв’язків з українцями за межами України «Україна-Світ»

 

20 – 25 червня 2022 року (понеділок – субота)

Щодня 18:00 – 21:00

Zoom: https://us02web.zoom.us/j/83237741672?pwd=bTBkSzdYZ2dhaklwUUdyM08yUDB4Zz09

Meeting ID: 832 3774 1672 Passcode: 463049

 

У рамках форуму передбачено аналітичне обговорення новітніх тенденцій літературного процесу і культурно-мистецької ситуації в Україні після початку повномасштабного вторгнення Російської Федерації, а також репрезентація літературних, музичних, візуальних творів, інтернетлору і драматургічних текстів, створених протягом цього часу.

Кожен робочий день форуму складатиметься із двох частин: наукової, яка включає дослідницьку доповідь і подальшу дискусію, та мистецької, в рамках якої відбуватиметься знайомство з творчими здобутками сучасних українських митців та онлайн-спілкування з ними.

Дослідниці та дослідники висвітлюватимуть індивідуальні творчі пошуки сучасних письменників, музикантів, художників, режисерів та акторів театру. Об’єктом безпосередньої уваги стануть новітні літературні тексти, театральні постановки, перформанси, аудіовізуальні твори, твори живопису і графіки, музичні проєкти. Дослідницький погляд буде сфокусовано також на інтермедіальних формах масової культури, таких, як інтернетлор та пісенний репертуар часів російсько-української війни.

Відбудуться виступи митців і мисткинь, твори яких стали маніфестацією духовного спротиву українців російській військовій агресії і впливовим чинником формування потужного наративу нашої Перемоги.

Детальніша інформація про захід буде представлена на офіційному сайті Інституту літератури ilnan.gov.ua, на сторінці Інституту літератури офіційного сайту НАН України nas.gov.ua, на Фейсбуксторінці Інституту літератури.