Міжнародний фонд «Відродження» оголосив конкурс стипендій для україномовних блогерів

955

Міжнародний фонд «Відродження» оголосив конкурс стипендій розміром до 120 тис. грн, аби підтримати виробників якісного україномовного відеоконтенту та допомогти у створенні роликів, що просуватимуть ідеї критичного мислення та раціонального погляду на світ і події в ньому.

Про це повідомляється на сайті фонду, передає ukrinform.ua.

«В останні кілька років україномовний відеоблогінг активно розвивається та прогресує. Піднімаючи важливі для суспільства теми, які не завжди потрапляють в поле уваги медіакорпорацій, відеоблоги стали якісною альтернативою останнім. 2020-21 роки принесли падіння рекламних доходів у зв’язку з пандемією та кризою. Ми пропонуємо руку допомоги творцям якісних відео і оголошуємо перший в Україні конкурс стипендій для відеоблогерів на створення контенту», – йдеться в повідомленні.

Як зазначається, пріоритетною платформою відеоблогінгу є Ютуб, проте розглядатимуться також заявки від блогерів, що публікують свої відео у Тікток та Інстаграм.

Загалом в рамках конкурсу планується надати 4-8 стипендій, розмір яких може складати від 50 до 120 тис. грн і залежатиме від змісту заявки, запропонованого бюджету та популярності каналу.

Відеоконтент, на виробництво якого підуть кошти стипендії, має бути створений у 2021 році.

Щоб взяти участь у конкурсі, треба не пізніше 28 лютого заповнити онлайн-форму, зазначивши інформацію про канал, тематику роликів, які планується створити за кошти стипендії, орієнтовний розрахунок витрат.

Вимоги до аплікантів:

– Наявність україномовного каналу з відеоконтентом;

– Вік каналу не менше ніж 6 місяців;

– Тематика каналу корелює з темами критичного мислення та раціонального погляду на світ;

– Цінності каналу збігаються з цінностями демократії та відкритого суспільства;

– Канал розміщує лише авторський контент і використовує продукти чужого авторського права лише на умовах fair use (законного використання – ред.).

Як зазначається, велика кількість підписників, наявність активної спільноти та середовища донатерів не є обов’язковими, але будуть розглядатися як переваги під час розгляду заявок.

Міжнародний фонд «Відродження» не обмежує тематику відео, що можуть бути створені на кошти стипендій, проте вони мають корелювати з темами розвитку та популяризації критичного мислення, протидії маніпуляціям, популяризації науки, аналізу інформації тощо.

Як повідомляється, конкурс відбудеться у два етапи: І – розгляд конкурсною комісією письмових заявок, надісланих через електронну форму (до 15.03); ІІ – співбесіди з відібраними відеоблогерами.

Результати конкурсу будуть опубліковані не пізніше 31 березня.

З усіх питань можна звертатися за адресою pr@irf.ua до 24 лютого включно.

Детальнішу інформацію про умови конкурсу тощо можна дізнатися на сайті фонду: https://www.irf.ua/stypendiyi-do-150-tys-grn-dlya…/.

 

Передплатіть «Українську літературну газету» в паперовому форматі! Передплатний індекс: 49118.

Передплатіть «Українську літературну газету» в електронному форматі: https://litgazeta.com.ua/peredplata-ukrainskoi-literaturnoi-hazety-u-formati-pdf/

“Українську літературну газету” можна придбати в Києві у Будинку письменників за адресою м. Київ, вул. Банкова, 2.

 

Прокоментуєте?

Передплатіть УЛГ у форматі PDF!

Передплатіть УЛГ у форматі PDF!