Міністерство оборони України оголошує конкурс на здобуття премії імені Богдана Хмельницького за краще висвітлення військової тематики у творах літератури та мистецтва в 2021 році

Премія присуджується щороку (до Дня Збройних сил України – 6 грудня) за твори літератури і мистецтва, публіцистики і журналістики, спрямовані на утвердження високих гуманістичних, державотворчих ідеалів, підняття престижу Збройних сил України, пропаганду військової служби, формування у військовослужбовців і молоді національної свідомості, гідності, духовності та культури, почуття патріотизму, вірності традиціям українського народу.

Премія присуджується в п’яти номінаціях у розмірі десяти прожиткових мінімумів для працездатних осіб, встановленому на початок бюджетного року.

Премія присуджується в таких номінаціях:

«Літературні твори військової тематики»;

«Музичні твори військової тематики»;

Реклама

Ви досі не підписані на телеграм-канал Літгазети? Натисніть, щоб підписатися! Посилання на канал

«Твори театрального мистецтва військової тематики»;

«Твори кіномистецтва військової тематики»;

«Твори образотворчого мистецтва військової тематики».

На здобуття премії подаються нові оригінальні твори фізичних осіб та колективів авторів, опубліковані (оприлюднені) в завершеному вигляді протягом останніх трьох років, але не пізніше 01 травня поточного року.

Колектив авторів твору, висунутого  на здобуття Премії, не може перевищувати 5 осіб, колектив виконавців твору – 7 осіб.

До складу колективу авторів, представленого на здобуття Премії, не включаються особи, удостоєні за представлений твір державної нагороди.

Твір, що вже отримав іншу премію державного значення, на здобуття премії не висувається.

Премія присуджується фізичній особі чи колективу одноразово.

Пропозиції щодо претендентів на здобуття Премії вносять національні спілки України, інші творчі спілки та асоціації, національно-культурні, національно-просвітницькі товариства.

На здобуття Премії щороку до 01 серпня разом із супровідним листом подаються:

клопотання щодо присудження Премії;

матеріали, що засвідчують творчий доробок претендента у вигляді друкованої продукції, аудіо-  або відеозаписів, виставок проектів скульптурно-меморіальних комплексів і картин, фотовиставок тощо;
ксерокопії рецензій та інших критичних матеріалів на твір претендента у спеціальних виданнях та ЗМІ;

характеристика та фото претендента;

копії першої та другої сторінок паспорта та реєстраційного номера облікової картки платника податків (далі – реєстраційний номер) або серії та номера паспорта (для фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та офіційно повідомили про це відповідний орган державної податкової служби і мають відмітку в паспорті) (далі – серія та номер паспорта) претендента або у разі , коли претендентом є колектив авторів твору, – копії першої та другої сторінок паспортів та реєстраційних номерів або серій та номерів паспортів кожного члена колективу, а в разі, коли претендентом є колектив виконавців твору, – копії першої та другої сторінок паспорта та реєстраційного номера або серії та номера паспорта його керівника.

Самовисунення на Премію не допускається.

Документи надсилаються на адресу: Центральний будинок офіцерів Збройних сил України (бібліотека), вул. Грушевського, 30/1, м. Київ, 01021.

 

Передплатіть «Українську літературну газету» в паперовому форматі! Передплатний індекс: 49118.

Передплатіть «Українську літературну газету» в електронному форматі: https://litgazeta.com.ua/peredplata-ukrainskoi-literaturnoi-hazety-u-formati-pdf/

“Українську літературну газету” можна придбати в Києві у Будинку письменників за адресою м. Київ, вул. Банкова, 2.