Меморіальній дошці на фасаді Будинку письменників бути!

477

Як уже повідомлялося раніше, 1 липня на черговому засіданні Секретаріату НСПУ  розглядалося подання відомого українського письменника Павла Мовчана щодо встановлення на фасаді Будинку письменників у Києві меморіальної дошки, яка б нагадувала кожному українцю про місце і час, де зароджувалися незворотні процеси відновлення української незалежності. Попередньо напис на дошці пропонується наступний:

У цьому будинку в 1988-90 роках за ініціативи письменництва діяв оргкомітет Народного Руху України з відродження української держави

У рік 30-річчя відновлення Незалежності України та в ювілейний рік НСПУ письменники  ініціюють збір коштів на виготовлення вищезазначеної  меморіальної дошки високого мистецького рівня. Звертаємося до всіх небайдужих українців, громадських організацій, бізнесу, депутатів Верховної Ради України різних часів, а також до міського голови м. Києва Віталія Кличка з пропозицією долучитися до цієї суспільно-важливої справи.

Кошти акумулюються на розрахунковому рахунку  НСПУ: 

ЄДРПОУ 00016018,  р/р UA603052990000026004036222765 в АТ КБ «Приватбанк», м. Київ, МФО 305299. Призначення платежу – на меморіальну дошку.

 

Передплатіть «Українську літературну газету» в паперовому форматі! Передплатний індекс: 49118.

Передплатіть «Українську літературну газету» в електронному форматі: https://litgazeta.com.ua/peredplata-ukrainskoi-literaturnoi-hazety-u-formati-pdf/

“Українську літературну газету” можна придбати в Києві у Будинку письменників за адресою м. Київ, вул. Банкова, 2.

Прокоментуєте?

Передплатіть УЛГ у форматі PDF!