«Літературна кухня» запрошує на онлайн-зустріч!

«Кабінет молодого автора НСПУ» отримав чимало відгуків від авторів із різних куточків України, які, на жаль, територіально далеко від Києва і не можуть бувати на заняттях Школи молодого автора «Літературна кухня» особисто, але дуже б хотіли. Тож 14 вересня о 20:00 відбудеться онлайн-зустріч для всіх охочих літераторів, які пробують свої сили в поезії і потребують поради більш досвідчених колег. Заняття буде присвячене аналізу їхніх поетичних творів.

Долучитися до заняття просто. Для цього необхідно написати про свій намір на електронну адресу: lira7@ukr.net, прикріпивши вордівський документ, у якому має бути один або два поетичних твори (загальним обсягом не більше однієї сторінки А4), короткі біографічні дані (для знайомства, не більше абзацу) і контакти: телефон, посилання на профіль у ФБ та електронна пошта.

З етичних міркувань заняття не транслюватиметься на широкий загал, а відбудеться лише в колі учасників заняття через ZOOM. Його мета – робота над помилками, притаманним саме поетичним текстам, та покращення загальної якості творів.

Кількість учасників обмежена – до 10 осіб. Вік значення не має. Запрошення на заняття отримають ті, хто зареєструються першими. Участь – на безоплатній основі.

Веде заняття секретар НСПУ по роботі з молодими авторами, лауреат низки літературних премій Юлія Бережко-Камінська.

Реклама

Ви досі не підписані на телеграм-канал Літгазети? Натисніть, щоб підписатися! Посилання на канал

 

Передплатіть «Українську літературну газету» на 2020 рік! Передплатний індекс: 49118.

Передплатіть «Українську літературну газету» на 2020 рік в електронному форматі: https://litgazeta.com.ua/peredplata-ukrainskoi-literaturnoi-hazety-u-formati-pdf/

“Українську літературну газету” можна придбати в Києві у Будинку письменників за адресою м. Київ, вул. Банкова, 2.