«Коцюбинський вдома»: у Вінниці буде проведено архітектурний конкурс з метою оновлення простору біля музею видатного класика

Коцюбинський вдома: у Вінниці буде проведено архітектурний конкурс з метою оновлення простору біля музею видатного класика, народженого у Вінниці. Перед стартом конкурсу 31 березня заплановано інформаційний захід для потенційних учасників і всіх зацікавлених.

Одного з найвідоміших українських літераторів Михайла Коцюбинського з Вінниччиною пов’язує народження, родинне коріння та більш ніж три десятиліття життя у різні періоди особистого та творчого становлення. У Вінниці збереглася садиба, що належала його дідові й де народився сам письменник. Наразі це один із найстаріших літературно-меморіальних музеїв в Україні, який останніми роками переживає оновлення та репрезентацію. Поряд розташована площа з пам’ятником Коцюбинському, що стала домінантою однойменного проспекту, який сполучає залізничний вокзал та історичний центр Вінниці.

Метою архітектурного конкурсу стане розробка проєкту, в результаті якого будуть об’єднані спільною концепцією та отримають новий вигляд сад меморіального музею, площа з пам’ятником і дитячий майданчик, що розташований поряд. Цей простір може стати не лише сучасною відпочинковою зоною для мешканців та гостей міста, а й привабливою туристичною локацією, що буде знайомити з постаттю Сонцепоклонника.

Організатори запрошують фахівців у галузі урбаністики, архітектури, ландшафтної архітектури й інших суміжних творчих професій до участі в інформаційному заході щодо всеукраїнського архітектурного конкурсу «Коцюбинський вдома» у Вінниці. Вдало підсилити команду, яка захоче взяти участь у конкурсі, зможуть письменники, літературознавці, художники й інші фахівці історії та мистецтва, які допоможуть розкрити у просторі особистість Коцюбинського.
У зв’язку з епідеміологічною ситуацією захід буде проведено онлайн. Трансляція вестиметься з офіційної фейсбук-сторінки конкурсу: www.facebook.com/KotsiubynskyisHome

Учасники інфозаходу зможуть:
– познайомитися з організаторами;
– ближче вивчити територію конкурсного проєктування;
– дізнатися про передісторію локації;
– почути результати вивчення громадської думки та дослідження цієї ділянки;
– ознайомитися з умовами участі й етапами проведення архітектурного конкурсу;
– обговорити цікаві виклики, що стоятимуть перед конкурсантами.

Реклама

Ви досі не підписані на телеграм-канал Літгазети? Натисніть, щоб підписатися! Посилання на канал

Інформаційний захід відбудеться 31 березня і розпочнеться о 10:00 за київським часом.
Щоб не пропустити трансляцію, запрошуємо приєднатися до події у Фейсбук (www.facebook.com/events/482414229775904/).

Замовник архітектурного конкурсу – департамент містобудування та архітектури Вінницької міської ради.
Організатори – КП «Інститут розвитку міст», департамент маркетингу міста та туризму та департамент культури Вінницької міської ради, Вінницький літературно-меморіальний музей Михайла Коцюбинського.
Конкурс проводиться за підтримки проєкту «Інтегрований розвиток міст в Україні ІІ», який впроваджується німецькою урядовою компанією «Deutsche Gesellschaft für іnternationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH» за фінансування Урядів Німеччини та Швейцарії.

Стежте за новинами архітектурного конкурсу «Коцюбинський вдома» за посиланням: https://www.facebook.com/KotsiubynskyisHome

#КоцюбинськийВдома
#АрхітектурнийКонкурс #ГромадськийПростір
#МихайлоКоцюбинський #УкраїнськаЛітература

 

З усіх питань висвітлення конкурсу в медіа можна звертатися за телефоном:
+380 93 593-42-17, Юлія Шемет (головна спеціалістка департаменту маркетингу міста та туризму ВМР, піарменеджерка проєкту «Коцюбинський вдома»).

 

Передплатіть «Українську літературну газету» в паперовому форматі! Передплатний індекс: 49118.

Передплатіть «Українську літературну газету» в електронному форматі: https://litgazeta.com.ua/peredplata-ukrainskoi-literaturnoi-hazety-u-formati-pdf/

“Українську літературну газету” можна придбати в Києві у Будинку письменників за адресою м. Київ, вул. Банкова, 2.