Конкурс на кращий сценарій для екранізації художнього повнометражного фільму на тему «Королева Еллісів»

934

Тема сценарію: історія кохання між норвезьким королем Харальдом Хардараде (Сміливим) та Єлизаветою (королевою Еллісів), дочкою київського князя Ярослава Мудрого. Лейтмотивом сценарію має бути вплив визначної постаті жінки на тогочасне норвезьке суспільство, зокрема роль у заснуванні столиці Норвегії та ін.

Критерії оцінки: кінематографічна видовищність, творча й драматургічна якість сценарію.

Орієнтовний обсяг сценарію: 100-130 сторінок (шрифт Courier New, розмір 12 пунктів, міжрядковий інтервал одинарний; параметри сторінки: верхнє і нижнє поля – 2 см, ліве поле – 3 см, праве поле – 1,5 см). Користуйтеся усталеними правилами кіноіндустрії, що викладені на сайті СЦЕНАРНА МАЙСТЕРНЯ (http://screenplay.com.ua/template/?id=7).

Ніякого списку діючих осіб, побажань для знімальної групи, заголовка.

Конкурс проводиться на всій території України та за її межами.

Сценаріі приймаються українською, англійська та російською мовами.

Подання  кіносценаріїв — від 15 лютого до 15 серпня 2020 року.

Присудження — 15 вересня 2020 року.

Переможець конкурсу нагороджується дипломом і грошовою винагородою. Призовий фонд – 30 тис. грн.

Переможець Конкурсу (автор/автори сценарію) гарантує передачу виключних майнових авторських прав на сценарій  та не заперечує проти можливих доопрацювань сценарію з боку Організатора згідно з договором про передачу авторських прав на твір.

Надсилаючи сценарії для участі у Конкурсі, Учасник гарантує, що сценарій є результатом його творчої діяльності.

Учасниками Конкурсу окрім авторів сценарію на тих самих умовах можуть бути особи, яким у передбачений законом спосіб делеговані (передані) права на сценарій, що надсилається для участі в Конкурсі.

Сценарії разом з інформацією про автора/авторів надсилаються на електронну адресу: Royal.FilmLLC@gmail.com, а також у друкованому вигляді на адресу: ТОВ «Роял Фільм», 01010, м.Київ, вул. Лаврська, 6 з позначкою «На конкурс сценаріїв «Королева Еллісів»

Прокоментуєте?

Передплатіть УЛГ у форматі PDF!