КМДА презентує книгу документалістики «Україна: пекельний 22-й. Народний щоденник»

11 липня о 15:00 в колонній залі Київської міської державної адміністрації відбудеться презентація книги документалістики «Україна: пекельний 22-й. Народний щоденник».

Автори:

  • Юлія Бережко-Камінська, секретар Національної спілки письменників України, резидентка Instytut Literatury (Польща), поетеса, лауреатка всеукраїнських літературних премій.
  • Алла Багірова, членкиня Національної спілки журналістів України, історикиня, керівник медіа-центру «Територія реформ» ГО «Київський прес-клуб».

Запрошують на зустріч із:

  • учасниками подій і волонтерами, чиї матеріали увійшли до книги;
  • видавцями книги та представниками Департаменту суспільних комунікацій КМДА, переможцем конкурсу якої стала книга «Україна: пекельний 22-й».

Музичний супровід заходу — Юрій Верес та гурт «Кам’яний гість».

Реклама

Ви досі не підписані на телеграм-канал Літгазети? Натисніть, щоб підписатися! Посилання на канал

Авторки розпочали свою роботу над книгою з перших днів повномасштабного вторгнення росії на територію України. Після пережитого під обстрілами в зоні активних воєнних дій — Бучі і Ворзелі — було ухвалено рішення про збір фактів, документів, перших рефлексій як власних, так і друзів та зовсім незнайомих людей на злочини, які чинив ворог над мирним населенням, руйнуючи міста, долі, позбавляючи життя людей лише за те, що вони українці.

Унікальність книги — в її різноплановості. Вона охоплює всі регіони України, які з перших днів опинились у вогні. Авторські матеріали є лише стрижнем, на який нанизані емоції, думки, переживання людей: від коротких реплік до розлогих філософських роздумів учасників подій…

Народний щоденник «Україна: пекельний 22-й» — це документ, який зафіксував усю палітру настроїв українського суспільства та його здатність на спротив і консолідацію у протистоянні ворогу.

На 320-ти сторінках книги розміщені сотні свідчень, фотоілюстрації Олега Гриба (інформаційна агенція ITV), Юрія Вереса, Євгена Сосновського, поезії, які народжувалися в самому гирлі воєнних подій.

Запрошуємо представників ЗМІ, громадських і волонтерських об’єднань, представників адміністративних структур до участі у презентації.

Реєстрація за телефонами: 067-233-24-08, 093-60-87-321.