Галерея Underground.Art.Space запрошує виступити молодих поетів та музикантів на арт-виставці

17 червня о 16.00 в галереї «Underground.Art.Space» (вулиця Пилипа Кзицького, 5, місто Київ) відбудеться арт-виставка робіт юної художниці Софії Свободи та презентація книги київського літератора YARa (Ярослава Карпця) «Self-Harm/Сампошкодження».

У програмі заходу:

– презентація художніх робіт юної художниці з Узина, зокрема і тих, які можна побачити в книзі YARa;

– історія написання книги й розповідь про літературно-художнє видання від літературознавців, критиків, психологів;

– виступи молодих і талановитих музикантів;

Реклама

Ви досі не підписані на телеграм-канал Літгазети? Натисніть, щоб підписатися! Посилання на канал

– виступи київських поетів;

– благодійний аукціон на на підтримку ЗСУ;

– фуршет для гостей події;

 

Свобода Софія Сергіївна – юна і талановита художниця. Народилася в Києві, згодом переїхали в мальовниче село Василів, що в Білоцерківському районі. Природа і краса цього села стала натхненням на художні мрії і досягнення. Навчалась у КУ«Дитячій школі мистецтв» Узинської міської ради з 01.09.15 по 31.05.21 здобула велику кількість подяк, грамот і дипломів (22). Шість медалей 1-го місця, два кубки, два гран-прі. Педагогом юного обдарування є Зотова Ірина Павлівна.

Софія Свобода брала участь в мистецьких заходах, конкурсах, виставках в Україні, Торонто і Хорватії. Цьогоріч вступатиме до художнього ВНЗ у Києві.

Ярослав Карпець (Яр Левчук) – київський поет, журналіст, літературний критик, громадський діяч і волонтер. Автор трьох книг. Член Національної спілки письменників та член Національної спілки журналістів України. Керівник проєкту «Книжкові Сили України», модератор Кіноклуб Docudays UA YAR.CINEMA.CLUB, засновник і головний редактор Видавничої майстерні «YAR». Автор відео на Ютубі про українських митців та українську культуру.

Захід пройде в Арт-просторі нового формату «Underground. Art. Space» (Cолом’янський район, вулиця Пилипа Козицького, 5) 17 червня з 16.00 д 20.00.

Вхід – щирий донат у скриньку на підтримку контрнаступу й ЗСУ.

Посилання на сторінку арт-простору в Інстаграмі: https://www.instagram.com/underground.art.space/?igshid=OGQ5ZDc2ODk2ZA&fbclid=IwAR2scQFR2PW56EeP4EJoZIRlmOypxHQpOHVHyBiJQOlw8KjhlHHSsggDG8M