Другий Всеукраїнський літературний конкурс малих прозових форм ім. Василя Стефаника. Внесення змін до термінів подання творів

Положення про  Другий Всеукраїнський конкурс малих прозових форм

імені Василя Стефаника

І. Загальні положення:

1.1. Конкурс відбувається за підтримки Національної спілки письменників України, Товариства письменників та журналістів імені Івана Франка та Громадської організації «Імпресія», а також за фінансової підтримки – мерії міста Івано-Франківська.

Реклама

Ви досі не підписані на телеграм-канал Літгазети? Натисніть, щоб підписатися! Посилання на канал

1.2. Метою Конкурсу є сприяння та розвиток всіх малих прозових форм у сучасній українській літературі та їх популяризація авторами України та авторами, що мешкають за її межами й пишуть українською мовою. В такий спосіб підтримуємо інтелектуальний, креативний  потенціал українців.

ІІ. Організатори конкурсу:

2.1. Проведення конкурсу здійснює комісія, до складу якої входять письменники, літературні аналітики, критики, науковці, дослідники малих прозових форм в українській літературі та громадські діячі.

ІІІ. Вимоги конкурсу:

3.1. У конкурсі можуть брати участь усі зацікавлені митці та молодь, які мешкають в Україні та за її межами, проте  пишуть свої твори українською мовою. Лауреати конкурсу в наступних не мають права брати участь.

3.2. Конкурс щорічний і буде оголошуватися в лютому на два  місяці. У квітні працює з творами комісія. Буде оголошено довгий, а згодом короткий список і підготовлено й видано альманах творів та урочистості щодо відзначення. Переможців.

3.2. Конкурс проводиться у єдиній номінації: «малі епічні жанри» – це новели, замальовки, шкіци, оповідання.

3.3. Обсяг кожної роботи повинен містити  до 3.000 знаків без  пробілів формату А4, 14 кегль, через 1.5 інтервали.

3.4. Твір, що надсилаєте на конкурс, має бути оформлений відповідно до таких вимог:

– розміщений на сторінці стандартної розмітки; текст – набраний 14 шрифтом через 1.5 інтервали;

– сторінки твору обов’язково мають бути пронумеровані, на кожній з них в колонтитулі – прізвище автора і назва твору, емейл;

– до конкурсу приймаються твори, що не друкувалися раніше (включаючи і  соціальні мережі);

– автор має зазначити жанр свого твору (після назви);

– надсилати конкурсні матеріали можете на емейл: konkurs_IMPRESIA@ukr.net В темі листа необхідно вказати: конкурс, своє прізвище і назву твору, у тексті листа – заявку автора на участь у конкурсі (у довільній формі).

3.5. До рукопису твору в окремому файлі необхідно зазначити відомості про автора (прізвище, ім`я, по батькові, рік народження, домашня адреса, телефон, місце навчання/роботи, електронна пошта, посилання на ФБ, Інстаграм, коротка творча біографія (3-5-ть рядків), фото останніх років.

3.6.Третім файлом листа учасник надсилає фото квитанції (чіткої) про переказ обов’язкового незворотного внеску на конкурсні потреби у розмірі – 250грн.

Реквізити для сплати:

ГО «ІМПРЕСІЯ»

Код за ЄДРПОУ: 44374171

П/р № UA 083366770000026000052557353 в АТ «ПРИВАТБАНК»

МФО 336677

Сума: 250,00 грн.

Призначення платежу: обов’язковий безповоротний внесок на конкурсні потреби. Прізвище та ім’я. Конкурс малої прози

 

3.7. Не подаються на розгляд журі твори у випадках, якщо:

– ці твори (повністю чи частково) були опубліковані раніше;

– не подано відомостей про автора, передбачених п. 3.5 цього Положення;

– порушено вимоги щодо надсилання  рукопису (п.3.4) ;

– не сплачено внесок учасника конкурсу.

3.8.Організатори конкурсу впродовж 3-х днів повідомлять учасника про отримання Вашого листа з твором та реєстрацію автора на конкурс.

3.9. Твори, що будуть надіслані, авторам не повертаються і НЕ РЕЦЕНЗУЮТЬСЯ.

Оргкомітет і члени журі не пояснюють учасникам, які не потрапили до «довгого списку», чим саме зумовлене таке рішення. «Довгий список» означає, що твір конкурсноздатний, але наразі – не переможець конкурсу. Списки будуть опубліковані на сторінці конкурсу.

 

3.10 Запрошення на Церемонію нагородження і презентаційні заходи будуть надіслані виключно лауреатам та дипломантам. Їм надійде лист від організаторів із привітанням і запрошенням.

 

ІV. Терміни та порядок проведення конкурсу:

 

4.1. Твори на конкурс можна подавати з 1лютого до 31 березня включно 2022р.

 

4.2. За спільною згодою організаторів чи через форс-мажорні обставини (пандемія та ін.) терміни проведення заходів можуть змінюватися чи проводитимуться в онлайн-режимі.

 

4.3. Переможців буде оприлюднено: «довгий список» 14-15 квітня;  «короткий список» – 18-20 квітня 2022р. Церемонія нагородження дипломами та вручення альманаху відбудеться в День народження Василя Стефаника – 14 травня 2022 р.

 

Усі запитання, які виникають в учасників, можна узгоджувати з оргкомітетом конкурсу: konkurs_IMPRESIA@ukr.net. В темі листа вказати: «запитання щодо конкурсу».

 

 

Журі конкурсу