До новорічних свят — акція «Санчата Миколая»

❤️❄️Що зігріє краще ніж будь-яке вогнище? Санчата, повні добрих та щирих намірів.

?До новорічних свят ми запустили акцію «Санчата Миколая». Ініціатори – команда корпорації «Ранок» у партнерстві з фондом Таблеточки

Мета акції — порадувати дітей соціально вразливих категорій. Вони відчувають певні обмеження, але теж потребують магії свята.

??«Санчата Миколая» — повні книжок, привітальних листівок від Розвивальна та інклюзивна література “Кенгуру” та приємнощів вже вирушили до дітлахів України саме до дня святого Миколая.

15 лікарняних відділень по всій Україні, 300 дітлахів, бенефіціарів фонду «Таблеточки» вже ось-ось зустрінуть «санчата» з подарунками. Це хлопці та дівчатка переважно дошкільного віку з онкозахворюваннями в Полтаві, Дніпрі, Києві, Запоріжжі, Львові, Чернігові, Миколаєві, Івано-Франківську, Ровно.

?І це лише початок! В межах ініціативи «Санчата Миколая», що діятиме всі новорічні свята, Благодійний фонд видавництва “Ранок” планує й далі дарувати дітям України радість. Ми прагнемо охопити якнайбільше маленьких «квіточок» та партнерів.

Долучитися до доброї справи може кожен:
❤️Підтримати інформаційно, зробити репост акції із закликом допомогти.
❤️Підключити до акції друзів, передавши естафету в фейсбук.
❤️Придбати листівки, що зображені на фото (10 грн/шт), написавши нам в direct (всі кошти підуть на подарунки та необхідні речі дітям)
❤️Стати партнером ініціативи, приєднатися подарунками від компанії (або колег).
Вйо до наших дружніх та добрих санчат!?
#видавництво_ранок #санчата_миколая

 

 

Передплатіть «Українську літературну газету» в паперовому форматі! Передплатний індекс: 49118.

Передплатіть «Українську літературну газету» в електронному форматі: https://litgazeta.com.ua/peredplata-ukrainskoi-literaturnoi-hazety-u-formati-pdf/

Реклама

Ви досі не підписані на телеграм-канал Літгазети? Натисніть, щоб підписатися! Посилання на канал

“Українську літературну газету” можна придбати в Києві у Будинку письменників за адресою м. Київ, вул. Банкова, 2.