Андрій Хливнюк, Олег Сенцов і Сергій Жадан у День Гідності та Свободи на UA: КУЛЬТУРА

У суботу, 21 листопада, до Дня Гідності та Свободи, суспільний телеканал UA: КУЛЬТУРА підготував тематичні програми. Глядачі побачать прем’єру документального фільму «Наодинці» про Олега Сенцова та інших політичних бранців за участі Андрія Хливнюка, телеверсію творчого вечора Сергія Жадана та тематичні фільми.

О 19:25 в ефірі буде документальний фільм власного виробництва «Небесна сотня: шість років потому» з використанням кінохроніки подій Майдану. Глядачі побачать ретроспективу подій революції за шість років. Частина фільму присвячена інтерв’ю з адвокаткою сімей Небесної сотні Євгенією Закревською, котра оголосила голодування задля відновлення судових справ. Творці фільму поспілкувалися з двома родинами загиблих героїв. Це родини Кульчицьких і Чаплинських, які мешкають в Обухові: як вони живуть та про що думають люди, котрі втратили близьких під час Революції Гідності.

О 20:15 йтиме документальний фільм режисерки Юлії Трибрат «Вибір». Драматична стрічка розповідає про героя України, контрадмірала Миколу  Жибарєва. 1992 року він очолив корабельний демарш: під його командуванням СКР-112 підняв український прапор та вирушив з Кримської військово-морської бази у бік Одеси, щоб увійти до складу Військово-Морських сил України.

2014 року Микола Жибарєв разом із молодшим сином залишилися вірними Україні. Проте його старший син обрав інший шлях, перейшовши на бік Росії. На глядачів чекає пронизлива й правдива історія про вибір, від якого залежить доля країни та окремої людини.

О 22:05 — прем’єра документального фільму «Наодинці», історія фронтмена гурту «Бумбокс» Андрія Хливнюка про боротьбу проти політичної пропаганди та війни через мистецтво. Фільм розповідає про шдях до звільнення політичних в’язнів Кремля, зокрема про Олега Сенцова.

Реклама

Ви досі не підписані на телеграм-канал Літгазети? Натисніть, щоб підписатися! Посилання на канал

О 23:40 у спогади про революційну атмосферу допоможе зануритися творчий вечір Сергія Жадана, який виступав під час Революції Гідності. В ефірі UA: КУЛЬТУРА покажуть телеверсію творчого вечора поета «Цитатник».

Дивіться суспільний телеканал UA: КУЛЬТУРА у День Гідності та Свободи, 21 листопада, а також на сайті та в мобільному застосунку suspilne.tv для iOS й Android.

Джерело: UA: Суспільне мовлення

 

Передплатіть «Українську літературну газету» в паперовому форматі! Передплатний індекс: 49118.

Передплатіть «Українську літературну газету» в електронному форматі: https://litgazeta.com.ua/peredplata-ukrainskoi-literaturnoi-hazety-u-formati-pdf/

“Українську літературну газету” можна придбати в Києві у Будинку письменників за адресою м. Київ, вул. Банкова, 2.