4 березня у Львові відбудеться відкриття виставки «Космос Емми Андієвської»

378

У середу, 4 березня о 17.00 відбудеться відкриття виставки «Космос Емми Андієвської», української мисткині, яка створила власний унікальний світ поетичних та художніх образів в особливій індивідуальній манері.

   В експозиції буде представлено понад 50 живописних робіт з колекції Музею Сучасного Українського Мистецтва Корсаків (Луцьк). Виставка організована в межах культурного проєкту «Дифузія», ініційованого МСУМК з метою сприяння розвитку мистецтва у різних регіонах України та посилення взаємодії і співпраці між музейними інституціями.

Керівник проєкту Олена Наїдко,

Куратор проєкту  – Віктор Корсак.

Виставка триватиме до 29 березня 2020 р.

в Історичному комплексі НМЛ ім. Андрея Шептицького

вул. М. Драгоманова, 42

Емма Андієвська народилася 19 березня 1931 року в м. Донецьку. Від 1943 року перебуває за межами України. Американська громадянка. Мешкає в Німеччині. Член ПЕН-клубу, Спілки професійних митців Німеччини, Національної Спілки письменників України, лауреат Міжнародної літературної премії «Тріумф» (2003 р.) та премії «Тетяни та Омеляна Антоновичів» (2018 р.). У 2018 році Емма Андієвська отримала Національну премію ім. Тараса Шевченка в номінації «Література». Малярство художниці прикрашає колекції провідних музеїв світу. В 2019 році великий обсяг творів нею передано до Музею Сучасного Українського мистецтва Корсаків.

 

Прокоментуєте?

Передплатіть УЛГ у форматі PDF!