21 березня відбудеться творчий вечір пам’яті Юрія КИРИЧЕНКА «ПЕРЕЗВА»

У Всесвітній день поезії 21 березня 2023 року о 16.00 запрошуємо Вас до Київського Будинку вчених НАН України на творчий вечір до Дня народження та пам’яті класика сучасної української поезії Юрія КИРИЧЕНКА «ПЕРЕЗВА».

Життя поета, як лицаря української честі та гідності, обірвано у Дніпропетровську (Дніпрі) 5 грудня 2015 року за літературно-художню творчість та любов до України.

На святі української поезії буде презентовано першу, видану в Україні (53-ю у творчій долі!), посмертну книжку поезій Юрія Кириченка «Достигання вітрів». Це своєрідна сповідь Поета у часі і просторі, написана впродовж двох місяців до страти, включаючи передостанній день земного буття – 4 грудня 2015 року, Третю Пречисту: «…В шелюгах співала сойка, надривалась… / В шелюгах співала сойка, в шелюгах… / А олжа з ганьбою хтиво цілувалась, / А підступність огиналася в ногах… / …Ми прощалися з тобою, моя люба…»

Оргкомітет: БО «Міжнародний Літературний фонд імені Павла Полуботка»

Конт.: facebook.com: «Міжнародний Літературний фонд імені Павла Полуботка», ел пошта: Ur.Kir@i.ua; тел./вайбер/ телеграм:  098 066 58 82.  

Реклама

Ви досі не підписані на телеграм-канал Літгазети? Натисніть, щоб підписатися! Посилання на канал