Про заснування Приватної літературної премії «Рівненський акцент»

870

Перелік відзнак за успіхи в літературній творчості нещодавно поповнила Приватна літературна премія «Рівненський акцент». Її засновниками стали члени однієї родини Неоніла Диб’як, Юрій Диб’як, Галина Диб’як, які взяли на себе повноваження організаційного комітету.

Особливість події в тому, що вперше в регіоні літературна премія заснована приватними особами, що саме використання тематичного конкретного матеріалу з життя Рівненщини стало приводом для відзначення літературного твору.

Премією нагороджуватимуться твори художньої літератури, в яких розповідається про відомих людей, пам’ятні події та проблеми Рівненщини, використано місцеву топоніміку, матеріал з історії, культури, етнографії, фольклору краю, з метою популяризації літературно-мистецьких надбань Рівненщини, ознайомлення читацького загалу з її культурною та духовною самобутністю.

Премія буде присуджуватися щорічно авторам з таких номінацій:

художня проза;

поезія;

художні твори для дітей;

драматургія.

На здобуття премії висуваються книжки, видані офіційним способом за період з 1990 року.

Для участі у конкурсі необхідно надіслати коштом відправника книгу в трьох екземплярах, заяву від автора або клопотання від зацікавленої організації за погодженням з автором на адресу: Неоніла Диб’як, вул. Лугова, буд. 2, с. Городище Рівненського району Рівненської області, 35341.

Прийом творів здійснюється з 1 листопада попереднього до 1 червня наступного року. У супровідному листі необхідно вказати контактні номери телефону автора, адресу проживання, справжнє прізвище, якщо автор послуговується псевдонімом.

Основною вимогою до висунутих творів є висока художня та поліграфічна якість, належне літературне редагування.

Підведення підсумків конкурсу та вручення премії здійснюватиметься щорічно у жовтні-листопаді на заході, приуроченому цій події.

Особі, удостоєній премії, присвоюється звання Лауреата Приватної літературної премії «Рівненський акцент», вручається відповідний Диплом та грошова премія, розмір якої визначатиметься у кожному окремому випадку залежно від пожертв меценатів. Прізвища авторів-учасників конкурсу, запропоновані ними твори, прізвища спонсорів проекту за їх бажанням, будуть внесені до Почесних списків Лицарів Рівненщини та Хроніки премії «Рівненський акцент». Списки, книги та інші матеріали конкурсу організаційним комітетом будуть передані одній з музейних чи бібліотечних установ Рівненщини за домовленістю. Хід та результати конкурсу з присудження премії будуть оприлюднені в інтернетвиданнях та в засобах масової інформації.

Прокоментуєте?

Передплатіть УЛГ у форматі PDF!