Продовжується прийом творів на здобуття літературної премії імені Василя Портяка

Шановні письменники, майстри короткої прози!

Продовжується прийом творів на здобуття Міжнародної літературної премії імені Василя Портяка. Нагадуємо, що кінцева дата прийому – 31 грудня. Премія присуджується за один твір (оповідання, новела) оприлюднений протягом останніх трьох років. Розмір фінансового забезпечення – 10 тисяч гривень в дорослій номінації і  5 тисяч для молоді віком до двадцяти одного року включно.  Свої роботи в електронному вигляді форматом: doc, docx, rtf, pdf, кегль 14 надсилайте на адресу nspu@ukr.net з позначкою «Премія ім. Василя Портяка».

Для зручності в опрацюванні ваших даних перед назвою твору напишіть своє ім’я та прізвище,  заяву на участь у конкурсі та дозвіл на оприлюднення ваших персональних даних ( у довільній формі), а також копію першої сторінки паспорта, якщо подаєте свій твір на здобуття молодіжної премії.

Крім цього ви повинні надіслати на адресу: НСПУ, вул. Банкова, 2, м. Київ, з позначкою на конверті «Премія ім. Василя Портяка», друкований варіант свого твору (книга, журнал, газета) для підтвердження дати його оприлюднення.

Чекаємо ваших оповідань та новел і зичимо успіху!

Реклама

Ви досі не підписані на телеграм-канал Літгазети? Натисніть, щоб підписатися! Посилання на канал

 

Голова журі конкурсу Василь Трубай.