Зірка “Кварталу 95” Юрій Великий спародіював Лаврова під час турне Африкою

Зірка студії “Квартал 95” Юрій Великий створив нову пародію на міністра закордонних справ Росії Сергія Лаврова та його “африканське турне”. Гуморист спробував уявити, як пропагандист міг би спілкуватися з громадянами країн Африки, взявши з собою “перекладача” спікера МЗС РФ Марію Захарову.

Відео артист опублікував на своєму YouTube-каналі, пише Обозреватель, інформує UAINFO.org.

Пародія починається з того, що “Лавров” звертається до “угандонів” – жителів “Угандської області”.

“Хотілось би з вами обговорити ряд гнилополітичних питань. Ціль нашого візиту – експорт зерна. Хотілось би відзначити, що зерно крадене, якісне. Спеціально для вас вивезене, ой, вирощене нашими Z-млеробами на півдні Херсонської, ой, х*р згадаю якої області”, – звернувся гуморист до африканців.

Протягом промови його весь час перебивали, просячи одягнути на себе ту чи іншу “прикрасу”, Так, на шиї “Лаврова” під кінець відео висів часник, бублики, шматки піци, туалетний папір, на вухах – локшина, а на голову йому одягнули залишки кавуна.

Реклама

Ви досі не підписані на телеграм-канал Літгазети? Натисніть, щоб підписатися! Посилання на канал

Читайте також: Зірка Кварталу 95 показав пародію на Путіна

Після того, як путініст у виконанні Великого зголоднів, йому передали ковбасу, назвавши її пенісом попереднього вождя. Натомість “співрозмовники” автора відео попросили в гостя віддати статевий орган їхнього вождя – президента РФ Путіна.

“Захарова, передай їм, що це неможливо. Та і передавати там особливо немає чого. Ну, ти ж сама бачила, що я тобі розповідаю”, – пожартував артист.

В кінці, за задумом автора пародії, з Лавровим сфотографувалися, а він наголосив, що штучний голод, про який говорять в цивілізованому світі, – обман, адже Росія створює його спеціально.