Журналістка Мирослава Гонгадзе повертається в Україну

1454

Мирослава Гонгадзе пішла з посади керівника української редакції «Голосу Америки». Про це повідомляє glavcom.ua з посиланням на кілька джерел в Україні і США.

Гонгадзе повертається до України, але залишається у системі телерадіоорганізації.

Зокрема, Мирослава Гонгадзе працюватиме у Central News «Голосу Америки», що є центральним англомовним відділом компанії.

Зазначимо, що Мирослава Гонгадзе очолювала Українську службу «Голосу Америки» – американської інформаційної служби іномовлення, що фінансується Конгресом США, з жовтня 2015 року.

У листопаді Мирослава Гонгадзе подорожувала Західною Україною та розказала, як змінилася держава за той час, поки її не було.

Мирослава Гонгадзе – вдова вбитого журналіста Георгія Гонгадзе. Після вбивства чоловіка виїхала до США. Працювала на «Радіо Свобода». З 2004 року працює редактором, продюсером і ведучою телепрограми «Час-Time» Української служби «Голосу Америки», яка транслюється в ефірі українського 5-го каналу. У 2014 році була співведучою проекту «Національні дебати» на Першому національному.

 

Передплатіть «Українську літературну газету» в паперовому форматі! Передплатний індекс: 49118.

Передплатіть «Українську літературну газету» в електронному форматі: https://litgazeta.com.ua/peredplata-ukrainskoi-literaturnoi-hazety-u-formati-pdf/

“Українську літературну газету” можна придбати в Києві у Будинку письменників за адресою м. Київ, вул. Банкова, 2.