Журнал українських мовознавців «Дивослово» може закритися на свій 70-літній ювілей

385

Журнал для вчителів української мови «Дивослово» може припинити існування на своє 70-ліття через брак фінансування. Як інформує chytomo.com, про це повідомляє мовознавиця Лариса Масенко.

«Немає потреби пояснювати, наскільки важливими є якісні періодичні видання для освітян. Тим прикріше було дізнатися від редакторки «Дивослова» – одного з найкращих часописів з української мови і літератури, що цього року він припиняє існування. Передплати вистачає лише на три місяці – і, за іронією долі, видання загине якраз тоді, коли йому виповниться 70 років», – повідомила Масенко у своєму фейсбуці.

Разом з тим, у редакції журналу зазначають, що видання бореться за існування: «Мобілізуємо резерви і намагаємося зберегти журнал».

Мовознавиця Лариса Масенко закликала партії та політиків передплатити по журналові кожній школі хоча б в одній області, а також нагадала, що 2008 року в Україні вже припинив своє існування ще один схожий часопис «Урок української».

Як відомо, часопис «Дивослово» заснований 2 березня 1951 року. Це найстаріше українське видання для вчителів-словесників, викладачів середніх і вищих навчальних закладів. У журналі друкуються актуальні статті з мовознавства, літературознавства, методики української мови й літератури.

Передплатити журнал можна через офіційний сайт.

Раніше повідомлялося, що сатирично-гумористичний журнал «Перець», який має 100-літню історію, у грудні 2019-го року випустив останню друковану версію, після чого повністю перейшов у електронний вигляд, а один з найстаріших та найпопулярніших українських дитячих журналів «Барвінок» припинив свою роботу.

 

Передплатіть «Українську літературну газету» в паперовому форматі! Передплатний індекс: 49118.

Передплатіть «Українську літературну газету» в електронному форматі: https://litgazeta.com.ua/peredplata-ukrainskoi-literaturnoi-hazety-u-formati-pdf/

“Українську літературну газету” можна придбати в Києві у Будинку письменників за адресою м. Київ, вул. Банкова, 2.

 

 

Прокоментуєте?

Передплатіть УЛГ у форматі PDF!

Передплатіть УЛГ у форматі PDF!