Зеленського просять заборонити громадянам РФ здійснювати творчу професійну діяльність в Україні

Електронна петиція до Президента Володимира Зеленського щодо заборони громадянам Російської Федерації здійснювати творчу професійну діяльність в Україні набрала необхідні для розгляду 25 тис. голосів.

Про це свідчать дані на сайті Президента, передають Українські Новини.

Авторка петиції, продюсерка Ольга Клименко, просить Президента заборонити громадянам РФ здійснювати на території України будь-яку діяльність у сфері кінематографії, телебачення, радіомовлення, театру, та культури загалом.

“Враховуючи злочини Росії проти українського народу, ми не вбачаємо жодної можливості подальшої будь-якої співпраці у культурному, кіно та театральному секторах, і навпаки вбачаємо необхідність збільшення українського контенту на телебаченні, у театрах, на радіо та у сфері кінематографу”, – зазначає вона.
Підписанти також просять заборонити трансляцію будь-якого телевізійного та/або кіноконтенту (фільмів, серіалів, документальних фільмів) в ефірах українських телеканалів за участі громадян Росії та/або створеного на території РФ.
Також – обмежити поширення/розповсюдження/продаж продуктів російської культури (літературних творів, вистав, художніх робіт тощо) на території України та вжити законодавчих заходів щодо збереження незалежності українського кінематографу від російського впливу, і створити разом з компетентними органами державної влади необхідні для цього засади, механізми, політики та процедури.
“Ми хочемо працювати з митцями з цивілізованого світу, для кого права людей мають значення. Просимо вас допомогти нам на культурному фронті та підтримати наше звернення”, – наголошує авторка.

ukranews.com

Реклама

Ви досі не підписані на телеграм-канал Літгазети? Натисніть, щоб підписатися! Посилання на канал