Збірку своїх поезій презентував у Рівному український актор і військовий

У Рівненській обласній універсальній науковій бібліотеці відбулася презентація збірки поезій «Словоспів», автор якої Дмитро Лінартович – учасник російсько-української війни, молодший лейтенант Збройних Сил України. А ще – заслужений артист України, член Національної спілки кінематографістів України, актор театру, кіно та дубляжу.

Про це повідомляє 7dniv.rv.ua.

«Словоспів» – це «українське єство», каже автор збірки. Книга, народжена у війні, тож в ній домінує тема саме російсько-української війни. Текст наповнений солдатськими буднями, які передають затятість і впевненість Українського воїна.

На творчій зустрічі прозвучали твори «Курс молодого бійця», «Окопище», «Медсестра», «Капелан», «Сапер», «Серденько», «Моя подруга гітара», «8 метрів» та інші.

До збірки «Словоспів» увійшли 50 віршованих текстів, які мають складну строфічну будову та риму. Автор презентував твори у власній – особливій манері, декламуючи або динамічно наспівуючи під акорди улюбленої гітари.

Реклама

Ви досі не підписані на телеграм-канал Літгазети? Натисніть, щоб підписатися! Посилання на канал

Довідково. Після повномасштабного російського вторгнення в Україну, Дмитро Лінартович брав активну участь в обороні Києва у складі ТрО. Потім ніс службу у складі десантно-штурмового підрозділу, воював на Херсонщині, далі в районі Бахмута, згодом ‒ у Соледарі. У січні 2023 року зазнав поранення та контузії в боях за Соледар.